Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

http://www.kidap.com.tr/_cresim/_200_29558.jpg

Arka Kapak:

"Odadan gelen fýsýltýlara kulak kabarttý. Yatmak üzere olan kýzýnýn sesini duyabiliyordu. Anlam veremediði sözler fýsýldýyordu. Kapýyý yavaþça araladý. Minik kýz ellerini açmýþ dua ediyordu. Yavaþça yanýna vardý. Saçlarýný okþudaý. "Bu nasýl bir dua? " diye sordu. "Ben de böyle dua etmek istiyorum." Küçük kýz cevap verdi: "Ben harfleri söylüyorum. Allah harfleri bir araya getirip benim için dua yapacak."

Çoðumuz bir zamanlar sadece harflerini söyleyebildiðimiz bir dua idi... Bedeninin hiçbir ayrýntýsýný bilmeden istedi çocuðumuzu. Hiçbir duygusunu tanýmadan istedik çocuðumuzu. Adýný bile koymadan istedik. Sonra geldik. Gönderildi. Doðdu. Çocuðumuz oldu. En sevdiðimiz oldu. Kalbimize sokuldu. Sevdik onu. Herkesten çok sevdik. Sadece harflerini fýsýldamýþtýk oysa: "Ç-O-C-U-K". Yaratcýmýz harfleri bizim için bir araya getirdi. Duamýza en güzel biçimi verdi. Çocuðumuz kabul edilmiþ en güzel duamýz oldu.

Çocuðumla Her Güne Bir Dua, kabul edilmiþ en güzel duamýzýn dudaðýna kabul edilecek güzel dualar deðdirmek için hazýrlandý."

Cok güzel bir kitap :daumhoch: Cocugu olanlara duyrulur :zwinker:

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...