Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

öyle yapmasin abi bence. yani camiye helal maldan haric bisey sokmayalim, degilmi...

bana sorarsan ben o parayi " NEKADAR KULAGA SACMA GELIYORSADA" cöpe atardim. cünkü baskasinada versemde helal para olmus olmuyor...

benim bakisim bu, hatam varsa lütfen beni uyarin.

selamlar herkese

Bu Oddset cok zevk verici birsey,hatta insanin birde o TV karsina oturupda son maca bakip durmasi yok mu?Bir de düsün ya tutarsa?Kaderden Hayir yok nede olsa,o zaman bende kendi Kaderimi elime alirim!Ben hic olmazsa kendime zarar veriyorum baskalarina degil,hem her koyun kendi bacagindan asilir haa birde kime ne ya allah allah benim param degil mi??? :kohle:

Evet Kardeslerim bunlar bunalmis gencligin oddsetle ilgili cooook ilmi coook ikna edici coook duygulandirici cevaplari..!

Kardeslerim düsünüyorumda bende eskiden oynadim(1-2 defa)ve hic zevk almadim(yendigim halde bir defasinda)! :-D

Ama Allah a$kina ya $öyle alninin terinin akipda yada zorlanipda yada Allaha yalvaripda dert-i maisete düsmemek her yigidim diyenin nasibi degildir!

Elbet benimde bir sürü hatam vardir ama,bir insan aklina sunu bir soksun ya bu aldigin haram para"HARAM"!bir gün ben buna cok inaniyorum ki o 10€,20€,hadi diyelim 1000€ larin hesabi cikacak,hatta iddia ediyorum ki COGU bu hayatta cikacak!!cünkü haram kursakdan gecince ayvayi yediniz demekdir birde öyle yalanci ve zehirli bir zevk ve haz verir ki...vay garibim....!!! :nonono:

Oddset coluk cocuk isi oldu zaten artik nede olsa bizim türklerin elinde wettbürolar onlari ilgilendirmiyor..yok bilmem 18 mi!!hauptsache GELD! :explode:

----

ISTE ben bu kadar yazdim ve bir sey beceremedim ama Üstad bir satir ile mahf ediyor!---->Günah kalbe isleyip siyahlandira siyahlandira ta ki nur-u imani alincaya kadar ugrasir!(SAID NURSI-Lem´alar)

----

Sevgi,Saygi ve Selamlarimla

:tup:

Allah senden razi olsun mecnun kardes!!

Senin gibi büyük düsünen genclerin ellerinden öpmek gerek. Bu kötü huyu böylecesine cürük oldugunu göstermen, insallah bazi genclere uyari olmus olur.

Dedigin gibi orda kazandigin para hem bu dünyada hemde ahirete basina bela olacak. :hanged: Insallah bu hastaliga sapmis olanlar en kisa zamanda kurtulurlar.

Vesselam

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...