Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Arkadaslar böyle konulari pek sevmem ama bu sefer dayanamadim.

Yaw sabah aksam gösterdikleri hani su Amerikali askerin kafasinin kesildiigini gösteren Video bana cok sahte göründü.

1-Adamin üzerinde tertemiz bir esofman var!

2-Adamin suratinda en ufak bir olumsuz ifade yok. Dahasi adamda hic bir mimik yok. Sanki dondorulumus gibi. yada yüzünde pudra var.(makjay yapmis olamazlar heralde:) )

3-Adamin kafasi ile arka plan görünütlerindeki netlik cok farkli. renk ve isik ayarlari tutmuyor. Sanki cok kötü bir kopya gibi.

4-Bir insan öldürülürken hicmi kendisini savunmaz. Insan en azindan cirpinir falan. Isin komik tarafi adamin kafasi kesiliyor ve adam kuzu gibi....Hatta kuzu bile bu kadar uysal olamaz!

5-Bu görüntülerin Amerikanin bu kadar zorlandigi bir zamanda onlara hizir gibi yetismesi de cok enteresan yani!

6-Tüm kamuoyunu kendi tarafina cekmisken düsmanina bu kadar yardim edebilecek derecede aptal bir irakli olabilecegini de düsünmüyorum.

Neyse bir istisna yapip böyle bir konuya girdik. Ama Dünyada insanlarin nasil kandirildigini görme bakimindan enteresan.

Haa bu arada......Bazi kurumlar zaten görüntülerin sahte olabilecegini konusmaya basladi sanirim.

Adem

@ Adem abi

Ben öyle (sahte oldugu) birsey duymadim.

Ben o klibi internetden indirdim ve az bakabildim, tam kesiyorlardi.

Sen tam bakdin mi?

Tabi beni de rahatsiz ediyor sabah aksam bunu gösterdiklerini ama zaten gayri-müslim television programlari hep böxle yapiyorlar.

Bi Müslüman kötü birsey yaptiginda durmada gösteriyorlar ama silahsiz Iraklilari öldüren amerikanlara birsey demiyorlar.

Ama ben gercekden hic utanmiyorum.

Bi düsün. . müslümanlar mi daha cok savas baslati yoksa hiristianlar mi?

Hem Mr. Puscht . . aää Busch Irak savasini nasil baslati?

Ona bi profezeihung gelmis de. . Neyse

Allaha emanet ol

Vesselam

ben haberlerden gördügüm kadariyla edindigim izlenimi söyledim.

Trajikomik bir dönem geciriyoruz. Felek nasil bu kadar tersine döndürülür.

Yazan onlar, yöneten onlar, oynayan yine onlar. Artik bunun bilincli bir senaryo oldugunu görmeyen derhal gözlük alsin.

Mesela dikkat edin son zamanlarda adi terör olaylarina karisanlarin isimlerine: Asagi yukari hepsinin ismi MUHAMMED!

Bir kac ay önce Amerikada bir adam millete sehir icinde gizlenerek ates aciyordu ve bircok insani öldürdü. Bu olay Amerikayi uzun zaman mesgul etti. Daha hicbir delil yoktu ki Amerikan Medyasi ve yönetimi bir MÜSLÜMANDAN Süphelendiklerini acikladilar ve bilin bakalim adamin adi da neydi?

MUHAMMED

Neden sonra adamin müslüman falan olmadigi anlasildi.

Kisacasi, bilincli ve sistemli bir güc var karsimizda. Üstad "Gizli ifsad komitesi diyor"

Insan gercekten üzülüp ümitsizlige düsüyor zaman zaman. Ama Cenabi Hakkin ADIL ve HAKIM gib isimleri imdada yetisiyor.

Evet yasasin zalimler icin cehennem

Adem

Kardeslerim, TV´de ki görüntüler olsun, bazi internet sitesinde ki vidyo

görüntüleri olsun.. Allah askina... Hangisi Islam´a hizmet ediyor.

Hz.Ali (r.a.) hiddetinden bir kafiri bile öldürmezken, nasil olurda,

bizim mücahidler kafirlerin kafasini kesip, internetde gösterirler??

Bunlari yapanlar Müslüman degil. Tam tersine Islam´i lekeleme

propagandasi. Size Robert de Niro´nun cok eski bir filmini tafsiye ediyorum: "Wag the Dog". Bu filimde Amerikanin kendi milletini nasil

kazikladigi müthis bir sekilde, bir ahmakin bile anlayabilecegi bir sekilde,

gösteriliyor.

Vesselam

cemil

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...