Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Sahra arkadasim, bu konu hakkinda arastirdim ama bulamadim , kendimde duymadim. ama baska bir haberini buldum kopyalaiyorum :

"Dünya, ülkem kötüye gidiyor. Bu gidiþatý deðiþtiremediðime göre Tanrýnýn bir bildiði var diyorum. Elimden geleni yapýyorum gerisini O’na býrakmakla yükümlüyüz.Allah insana akýl irade ve belli oranda bir þeyleri deðiþtirme gücünü vermiþ. Ama sonunda; anlayamadým Allah’ým, yapamadým Tanrým diyorum beni bu zindandan kurtaracak bir tek güç var o da sensin, diyorum."

iste bunlari kirac söylemis. Alllah´a olan inanci olmasaydi sanirim ALLAH kelami etmezdi

ben tam tersini biliyorum, yani Kiracin cok inancli oldugunu. Hatta Ayasofya dergisinde bir kere sunu yayinlamistik:

„Tarkan her þeyi kötüye götürdü. Türk halkýnýn ikiyüzlülüðü o. Tarkan´ý ülkede herkes seviyor, alkýþlýyor. Tarkan, bir homoseksüel. Kliplerinde bir kadýn gibi oynuyor, göbek atýyor. Kadýnlarýmýzýn çoðu öyle bir çocuklarý olsun istemez; fakat Tarkan´ý alkýþlar. Ýþte ikiyüzlülük burasý. Bakýyorum homoseksüel kültür tutuyor, bayýlýyor kadýnlar. Maço erkekler bile bayýlýyor. Alýyorlar kadýnlarýný, gidiyorlar onlarý seyretmeye. Bu ne gariptir, ne iðrençtir. Hani Kur´an´da geçen bir kavim vardý, sapýklýk türemiþti de yok olmuþlardý ya, neydi? Lut kavmi. Ha bunu simgeliyor þimdi bunlar. Adam homeseksüel olabilir. Hastalýkdýr, deðildir, beni hiç ilgilendirmiyor. Ama kardeþim, bu ülke ne biçim? Hani bu ülkenin geleneði vardý, ahlaký vardý, bilmem ne vardý? Baþörtülü annelerimiz, mesela benim annem bayýlýyor ona. Bu, beni sinirlendiriyor, yoksa kýskançlýk deðil bu.“ – Kýraç, pop müzük þarkýcýsý

Yayinlandigi dergi: Ayasofya Nr.8, 2004, s.29

bende cok sasirmistim zaten, ama internetdede birsey bulamadim böyle bir reportaj falan..mutlaka bi yalnislik olmali diye düsünüyorum..

ama arkadasim duydum kendim duydum dediklerini diyor..bilemicem artik

Allah bilir ama ben hic öyle oldugunu düsünmüyorum, Allah kerim..

danke yazdiklariniz icin..

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...