Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Bugün günlerden Pazartesi, saat 11 televizyonun karsisindayim..Haberler ...

Adanada Dairede 7-8 Ceset bulunmus ölü. Cocuk ve kadin ve iki erkek beyinlerinden vurulmus...

Alman Haberleri Air France Okyanus üstunde Kaybolmus 228 Yolcu biri Türk..

Bir Hafta önce kadar bir Programm izliyordum bir 6 yasindaki Muhammet kaybolmus, araniyor 45 gün aramadan sonra Cesedi bulunuyor.. Katil Anne...

Yer Mardin: köydeki Dügün töreninde Namaz kilan Insanlarin, Cocuklarin, Kadinlarin ve erkeklerin üstlerine acimasizca kursun SIKIldi ... Sonuc 40 Ölü...

Yer Istanbul.. Bir Containerde 18 yasindaki genc Kizin (Münevver Karabulut)

Basi kesilmis...Katil Erkek Arkadasi..

Yer Almanya : Bir Genc cinnet gecirip Okulundaki Insanlari Genc Cocuklari Öldüruyor...Sonra kendisini..

Yer Filistin Binlerce Cocuk..Insanlar ölüyor...

ve ve ve ve.......

---------------------------------------------------------------------

Migdem bulaniyor....Haber izlemiyecegim artik...Kafamda büyük bir soru Isareti yanlizca: Ben Cocugumu ve Ailemi nasil koruyacagim....

INSANLARA NEOLUYOR??

anladim Webmaster...Bu konuda cok sinirli oldugum icin, biraz sert göründü tepkim, ama hergün Ana haber Bültenlerini izliyip Sehit Annelerin babalarin feryadi, veya hergün Kazada ölenlerin, veya Insanin Insan öldürenlerini izlemek cok aci birsey...Bu Dünya nereye gidiyor? Insanlik, Genclik neoluyor?

Bir gün acaba Televizyonu acip, acaba Spiker dermi

"Kusura bakmayin sayin izliyeciler...Bugünkü yayinimizda Haber yok , yanlizca Hava Durumunu sunuyoruz" diye o günü bekliyorum.

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...