Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Ya arkadaslar benim bi sorum var!

Biraz garip bisey ama, cevaplari cok merak ediyorum,

Sorum bu: Eyer insanin kafasi artik dolduysa, ve bundan cok rahatsiz oluyorsa ne yaparsa gecer?

Sizlerde olurmu bilmem ama bende bagzen kafamin ici öyle bi doluyoki, keske diyorum bi sekilde hepsini silebilsem, kafami bosaltabilsem. :wand:

Birilerin bi fikri varmi acaba? Nasil düzelinebilir? Yada düzele bilirmi?

:help:

(biraz sacma bisey olmus olabilir arkadaslar, yani kimseden cvp gelmesse sasmam :-))

Selamlarimla...

Insan duruma göre hareket etmeli. Aklini dolduran seylere bir bak, ondan sonra onlari belki eger mümkünse birilerinle paylas, eger degilse EFsane arkadasimizin dedigi gibi kendini degisik ortamlara at.

Kitap okumakda cogu zaman iyi bir cözüm ola biliyor. Oda olmadi, o zaman aklini hafifletmeye calis. bu nasil olur? Eger aklini dolduran seyler paylasmaya müsaitse, o zaman dogru insani bulup paylas. Belki hatta paylasinca derdine devada bula bilirsin...Ama kesinlikle dogru insanlari secmeye bak...

ATA kardese katiliyorum!

Tek bir cözüm yolu vardir, en yakin arkadasini bi kenara cekersin, ve kafandaki herseyi bosaltirsin! (Agiz vasitasi ile)

Yani kafani (beynini) dolduran o cümleler, olaylar, hatiralar vs., en cabuk bi sekilde agizdan bosalir, ama tabiiki cok iyi bir arkadasa anlatmali...

Bak dene, bunu yaptiktan sonra bi "oh" cekersin, benden sana bir tavsiye!

Gerci bu islerde cok tecrübem yok... aber egal...

Tabiiki baska yönden, namaz kilarak, dua ederek ve Kur'an okuyarakta kafani bosaltmaya calisabilirsin!

Arkadaslar hepinize cok tskler !

Allah razi olsun

Arkadaslarim anlatiyoru tabii ama herzaman her an olmuyor malesef, hem hatta bagzen anlatiyorum onlarda bana aynisini diyolar yani ayni sorunlarimiz var diyolar.o zaman ben onlara yardimci olmaya calisiyorum :-) yani kendimi untuyorum. ama sonuc gene ayni.

@Sahra ablam

sana acilabilrim ok tabi kabul edersen ;-) ama sonra pisman olma sakin :-P

kafam neyle dolu: hersey gerekli gereksiz hersey diyebilirim!

Keske öyle oldugum bi an basimi alip disari cikabilsem, ama nihayetinde bende bi bayan oldugum icin her an istedigim gibi disari cikip istedigim yerlerde dolasamiyorum:-(

Alisverisde her zaman yapilamiyo yani ben kendimi o sekilde desarj edemem.

Benim iste encok kafami takdigim encok üzüldügüm seylerden biride bu. Bagzen böyle kendimi dünyadan uzak tutmak istiyorum hayattan hic bisey istemiyorum sadece yanliz kalmak ve aglamak istiyorum, ama olmuyor.

Iste bu durumlarda aglamayi tercih ediyorum ben, ama nihayetinde gene faydasi yok! belki bi anlik hafifliyo sanki ama sonra gene doluyo ve gene ve gene.

Neyse galiba bu sorunumu ben kendi kendime cözmem lagzim.

Hepinizin cevaplari icin coook tesekkür ederim. Allah hepinizden razi olsun! :-)

Vesselam....

hic pisman olmam sen merak etme.ben insanlari dinleyip yardimci olmayi severin;-) hem bak benden cekinmenede gerek yok.cünki beni görmedin:-)at bi mail bak bekliyom haaa:-D

güzelim herseyi kafana takma ilerki yaslarda bu kötü bir hastaliga yol acabilir.(benim bi arkadasimda oldu)hic bir sey icin degmez.hele baska insanlara hic takma cünki millet gülüp eglenirken sen kendi kendini yiyeceksin.. ac muzik yada ilahi odana gir al bi cay eline ve agla;-)

dedigin gibi hayat birsey sekilde devam ediyor ama devam eden hayat mi yoksa karisikliklar mi oda ayri bi konuya neyse.

benim icin hayat kelimesi derdisiz sikintisiz vs bir yasam,ve buda bende olmadigina göre sunada Hayatda degilim ;-)

@ Legend Killer

Kafanizi koparin!

Ölmek kolay da Cenabi hakkin karsinina gectigimde ne diyicem o var?

yoksa Ölüm den kactigimiz yok, Ölmek kadar basit bisey yok hatta.

Bak ben varya cok iyi ölürüm....gözlerine bile inanamassin.

:-/

• 5 Monate später...

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...