Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Ya arkadaslar bakin! Sürekli gözünüze yani erkeklerin gözüne kötü araba kullanan kadinlar takilir, zaten iyi araba kullanan bi kadin görseler bile kimseye bunu belli ettirmezler cünki ettiremezler bu onlari asar cünki o zaman kendilerini ufak göstermis olurlar! (Gurur Meselesi ;-) )

Hem erkeklerden hemde kadinlardan kötü kullananlar var simdi ben diyememki erkekler cok kaza yapiyor ve araba kullanamiyolar ha ayrica kaza nin nedeni hizsa eyer o zaman hiz yapmasinlar kardesim dikkat etmiyolar iste sorun bu! Ve ayrica hiz yapma nedenleride hava atmakdir yani güyya iyi araba kullana bildigini disa yansitmakdir, ve sonucda ne oluyo hafalari iyi sönüyo hemde cok kötü sönüyo, is bi kazayla (Allah korusun) sonuclaniyor.

Ama hem erkeklerden hemde kadinlardan güzel araba kullananlar var tabiiki.

Ayrica lütfen genel konusmayalim :-)

arkadaslar bu konuyu tartismak hata ya... uff fsize demedimmi acmayin bu konuyu? yan ihersey ortada degilmi? eee? o zaman niye hala tartisiyorsunuz? ;-)

(caktirmayin: daha dün ise basladim ve calisdigim yer viyanadisinda nerdeyse. sokaklar acayip genis ve asiri derecede cok bayan orda araba kullaniyor. inanmayacaksiniz ne oldu :-D iki günde nerdeyse 3 tane bayan sürücü benim bindigim otobüse carpiyordu nerdeyse. nedeni " asiri hiz" ;-) ve dikkatsizlik. halbuki bayanlarin kaza nedenleri cogunlukla az hiz ve asiri dikkatliklikden kaynaklaniyor.. ama bu sefer ikiside tutmadi :-D)

bukadar olmaz ya dikkatli oldukmu cok dikkatlisiiz dikkatsiz oldukmu cok dikkatsizsiniz ha ayrica bide hiz yaparsin cok hizli olursun hiz yapmassin gene hatalisin cünkü hiz yapmiyorsun. Bune ya???

@ ATA

cok abarttiginin farkindamisin bilmiyorum ama ben uyarayim genede ;-)

siz desenize direk olarak bu kadin sonucda ne yaparsa yapsin agzinda kus bile tutsa gene beceriksiz gene beceriksis. söyle acik konusun ya bizde anliyalim yani.

Bencede kilit vurulmasin? Cocukmuyuz biz ;-)

Bu konu 100 senedir tartisiliyor. Rananur ablacim biraz kizmis o kadar. Ben sahsen öyle algilamadim. Hosuma giden bir sakaydi. Cünkü sonuc olarak hepimiz kimin daha az kaza yaptigini biliyoruz: Kadinlar ;-)

Rananur abla kizma ama bu konu bir 100 sene daha tartisilir. Ama bu Forumda degil tabiki. Hehe...

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...