Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Ich hab mal gespiel im Verein, aber meine Karriere war nicht sehr lang :-D

Bin ein Allrounder (außer Sturm), doch meine Freunde freut es mehr wenn ich im Tor stehe....Was ist deine Position?

ayyyyyyyyyyyyyyy ya burda türkce yaziyorduk degilmi?? UPS :-D (Webmaster görmesin :-P)

@gülseven

siir yaziyormussun... eger istersen Forumda bir iki siirini paylasa bilirsin :-) eminim güzel siirlerin vardir...

hmm hobby... cok zor bi soru...

Futbol (basta tabiiki ;), Topla oynanan tüm oyunlar! :) Spor cesitleri, Leichtathletik, Surf (sadece internette :-D ), Araba ile cruisen etmek, ATA ile takilmak, Kücük kardesimle ilgilenmek...ve sayre ve sayre...

Fobi? O ne? :-D Araba kullanan kadinlar olabilirmi? :rolleyes: Yoksa genel anlamda kadinlar mi desem...

[move]Genel talep: Sakalar ciddiye alinmasin![/move]

Selamlarimla!

Araba ile cruisen etmek :lol: bu hosuma gitti :biggt:

ademadenin fobisine bende katiliyorum :link: araba konusunda kadinlara mümkün oldukca mesafe birakmaya gayret ediyorum (tedbiri elden birakmamak lazim :rolleyes: degilmi ademade)

@rananur

Saka bile Strateji demek ola biliyor. Bazen insan bazi seyleri vurgulamak isteyince sakayada basvura biliyorum :tup:

(Tamam tamam...tüm bayanlara gecerli degil bu :-D)

@ ATA

belli zaten ademade kimseyi kirmadan kimseye dokunmadan bunu vurgulamak istedi iyide basardi da iste benden kacmaaaaz ;-) :-p

"(Tamam tamam...tüm bayanlara gecerli degil bu)"

bunu neden ufak yazdin acaba? tzh tzh sanki erkeklerin hepsi süper araba kullaniyor! :disgust:

Of ya nedir bu hep beceremiyen kadinlar trafige cikiyolar sonrada bütün kadinlarin adini lekeliyolar :heul: ! Yokmu söyle düzgün araba kullanan bi bayan??? Ah ah ben bi alabilseydim su ehliyeti gösterirdimde erkeklere nasil kullaniliyomus, neysseeh :-D

@rananur

lütfen lütfen...dikkatli okuyalim. ben tüm bayanlari suclamadim ;-)

Ama bilmiyorum yani...bu güne kadar kac tane bayan yüzünden kaza geciriyordum nerdeyse (Allah korusun) :lol:

Ve lütfen araba konusu genis capli tartisilmak isteniliyorsa, baska bir bölüm acilsin :smirk:

Ama pek tartisilacak birsey olmadigini düsünüyorum :-D

ya bu konu buraya ayit degil, lütfen dikkat edelim. ve hem nerden biliyorsun benim nasil araba sürdügümü? :-D

birdaha tekrarliyorum...bayanlarin araba sürme yeteneklerini tartismak istiyorsaniz özel bir kisim acildi, orda tartisa bilirsiniz...

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...