Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Arkadaslar gecen Themada neler oldu bilmiyorum, ama bende bir Fenerbahceliydim, malesef Misawaya son zamanlarda ugrayamadigim icin bu Themayi kacirdim.

6s'liler havaya kapildilar, ama sonra gördük noldunu... ;)

(Kimseyi tenkid ederek söylemiyorum! Okuyanlarin arasinda GSli arkadasimda var ;)

Bu sefer ne düsünüyorsunuz, tabiiki macin nasil bitecegini Allah(c.c.)'dan baska kimse bilemez. Ama Besiktas coktandir ligi düsünmüyor ve kendini taraftarlarina affetirmek icin bu kupayi almalari lazim.

Ama öbür tarata dolu dolu bi Fenerbahce-

Bence mac ortada tabiiki Fenerin yenecegini umuyorum. ;)

Gerci Besiktasin haftasonu bide 6s derbisi var, ama o mac coktan baskanlari tarafindan satildi.) ;-)

PS:

Lütfen kimse alinmasin. Burda hos ve neseli bi sohbet edelim, ve herseyi saka olarak karsilarsaniz sevinirim.

Bide suna bi bakin, ben baktim cok komikti :

http://rapidshare.de/files/19123171/cemyilmazreklam.pps.html

Dogru niyeyse Fenerbahce bu kupaya o kadar önem veriyor gibi gözükmüyor.

Tek düsündükleri sampiyonluk :D

Ama bence bu sene kupayi alacaklar cünkü bu sene insallah Türkiye kupasi, türkiye sampiyonlugu kupasi, sampiyonlar ligi kupasi ( :-D ) süper kupa, ve uluslar arasi kupasini alacak^^ 5te bes ;)

Hayal edelim, insallah olur.

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

:tdown: @ademade

madem muhabbet etmek istiyorsun o zaman "6s'liler havaya kapildilar, ama sonra gördük noldunu... ;)" felan deme!

ha birde sattiklarini nerden biliyorsun kontrati sen mi hazirladin benim canim kardesim!??

Bilmedigin seyi söylemek sence dinen hükmü nedir?Ve kaldi ki Bjk acikladi,öyle bir seyin uydurma oldugu!!

:tup: @all

beni bu gelen mac hic ilgilendirmiyor!ama benim umudum bjk yensin!

Benim fb yi ne cok sevdigimi bir ben birde ALLAH(c.c.)biliyor!

Yanlis anlasildiysa özür dilerim, ama GSnin hala direnip Fenere kendilerinin daha iyi oldugunu göstermelerine calismalari beni sinirlendiriyor. :rolleyes:

(Benim tanidigim baya bi GSli varda---)

Ama tamam kardesim senin hosuna gitmiyorsa---

Önceki themada oldugu gibi, webmaster abi, kusura bakmayin ama bu themayida kapatalim lütfen.

Zannedersem diger bölümde mecnun yüzünden kapandi. kardes lütfen sakin ol. insan bu kadar fanatik olur mu yaaa... ademade hic bir kötü sey yazmamis. 30kerede "Lütfen Saka, kizmayin" seklinde eklemis. yinede?? ne güzel ilk defa forumda futbol hakkinda konusuyoruz onuda batiriyorsunuz. yapmayin lütfen. bu kadar nefret neye yarar?

lütfen bu bölümde kapanmasin. Adminlerden rica ederim. mecnundanda bu havayi bozmamasini isterim lütfen

alsoo ich hab immer nochn funken hoffnung das galatasaray meister wird :paranoid: ( lasst mich hoffen....)

und ich versteh echt net die ganze aggression weg fußball .. talebe kardese katiliorum "keep cool "gencler!

peace

Bence Fener daha bi adim önde kupaya, cünkü fenerbahce bu sene baya basarili gidiyor...zannedrsem bjk engelini de kolayca asicaktir son haftalarda yaptigi gibi...:),tabi bjk nin da bu maca özel sekilde hazirlanacagi gözardi edilemez....millet Fener diyince maca asiliyor ligin neresinde olursa olsun....bu bence bazi sahislar ve takimlarin antipati sinden kaynaklaniyor....hayirlsii olsun bakalim :cool:

her ne kadar SIVASSPOR holigani olsamda,

Gönlüm Fenerbahce den yana cünkü nede olsa 2.ci takimiz gönlümüzde.

:jo: ;-) :-)

@ ademade

yaww su slayt müthis yaaa...tüm futbol ile alakali insanlarin bakmasini sidetle tavsiye ;-) ederim...

@all

Ps:

Asiriya kacmamak sartiyla Futbol konusulabiliyormus bazi arkadaslara duyurulur.....

kardes o Becerisizlikten kaynaklanmiyor...

Mactan Önce Daum oyuncu sakirdlere Mütavazi olmanin ve tavazu göstermenin önemini anlatan bi sohbet yapmis...oyuncularda Hoca larinin vermis oldugu dersi iyi ezberleyip...kupada diger kardeslerinin nefsini kendi nefislerine tercih etmis ve büyük bir tavazu örnegi gösterip kupayi onlara verdiler.

;-) :-p :-) :-o

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...