Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Selam -

Fenerbahce 2005 sezonunun Sampiyonu oldu!

Galatasaraya'da az da olsa bi 100. yil hediyesi vermis olduk! ;-)

Insaallah 2105e alirlar sampiyonlugu!

Yazik, sampiyonlar ligindende ettik onlari!

Simdi Fenerden öc almaya ugrasi dursunlar!

;-)

Sizin bu konuda düsünceniz ney? Herkes kendi tuttugu (sempati duydugu ;-) ) takimi yazsin...

Vesselam,

Adem :-D

Kardesim, benim futbol ile alakam yoktur..

Sadece Dünya Sampiyonlugu'nda Türkiye kazanirsa sokaklarda bayrak sallariz.

Fenerbahce'nin sampiyonlugu seni mutlu ediyorsa ne güzel...

Sanirim 2105 degil, 2015 demek istedin yukarida. 2105'de hayatta olacagimizi hic sanmiyorum. ;-) Ancak torunlarinin torunlari seyredebilirler o maci.. :lol:

Sana ve Fenerbahce sevenlerine iyi bayramlar dileyeyim, ne diyim...Allah tekrarini nasip eylesin, kim en cok emek verirse, o kazansin. Amin.

Bugün NRW'de CDU kazandi, ben buna yanarim.. :heul:

Yazik oldu verdigim oylara...

@Ademade

"Sizin bu konuda düsünceniz ney? Herkes kendi tuttugu (sempati duydugu ) takimi yazsin..."

Besiktasliyim ama artik hicbirisi umurumda degil. Fenerbahcenin sampiyon olmasina da cok üzüldüm. :) Türkiye yine Sampiyonlar liginde bir yil daha kaybetti. Ama alistik artik. Acikcasi Türkiye ligi bence dünyanin en kalitesiz ligi. Ona bakinca o pas hatalarindan, o mahalle maci havasindan, o acemice hareketlerden uykum geliyor. O yüzden artik hic bakmiyorum bile, cünkü kimse farkinda degil ne kadar kalitesiz oldugumuzdan. O yüzden böyle kalitesiz birseyle vaktimi bosa harcamayayim diyorum. :read: Hadi ingiltere yada almanya ligi falan olsa neyse ama Türkiye de futbol mu var? :help:

Adem

Bende Adem kardesimize katiliyorum. Malesef galiba avrupada bi sene daha kayip edeceyiz... yazik , yazik...

Hak eden sampiyon olsun, yeterki hak etsin :)

Ben Galatasarayliyim ve galatasarayin sampiyon olmamasi beni hic etkilemedi, nedenmi? cünkü gine adem kardesimizin dediyi gibi hem lig iyi deyil hemde hakemler ligden berbat mac yönetiyor ^^

simdi bagzi insanlar diyecek "suna bak, sampiyon olamadilar diye sucu hakemlere atiyor" diye bilirsiniz, belki haklisinizdir. ama bence bi ligin maclarina tekrar göz atin ve hakemlere dikkat edin. cok hatali mac yönetiyorlar...

ama artik is is´den gecdi, bizde mecburen sampiyonu tebrik etmemiz lagzim ----> TEBRIKLER :)

Vesselam

Biliyorum bu sampiyonlugu kabullenmek biraz zaman alacak!

Arkadaslar bence türkiye ligi o kadar kalitesiz degil! Kolay mi türkiye liginde oynamak? Bunu görüyoruz! Anelka, dünyaca ünlü bi futbolcu, gördünüzmü türkiye liginde ne zorluklar cekiyor??

Hadi o bi kenara! Türkiye ligi öbür liglerden daha kizismali geciyor onun icinde hakemlerin bazileri hatalari oluyor! Ama Sampiyonu etkileyen büyük hatalar göremiyorum!

En byük hatalar:

GS 1-0 Sakaryaspor -> o tek gol penaltidan, ve penalti penalti degil, cok acik!

GS 2-1 Malatyaspor -> malatya son dakikalara dogru gol atiyor, gol sayilmiyor! (ama gol oldugu acikca belli -> tüm yorumcular öyle dedi)

FB 2-1 TS -> (Tamam abi, mac berabere bitmesi lagzimdi... ama bi ofsayt olan gol verildi diye türkiye yer yerinden oynadi! Niye? Öbür maclarda hic bisey duyulmadi ama...)

Hadi gecelim onuda, hakeden kazansin diyoruz! Bence bu sene FB yeterince hakketti, cünkü FB 3-4 BJK macina bakin, kim daha iyi oynadi? (Antwort:Fener)

FB-GS 1-5 lik maca bakalim, mac sonucu insani yaniltabilir, ama mac boyunca topa sahip olma orani: FB %67, GS %33

Lütfen arkadaslar, FB ligin basindan beri birinciligi götürdü ve götürüyorda-

Hagide el isaretinle 5 göstermis, bence onun yanindaki (seref golü olan) 1'ide gösterseydi anlami degisirdi! :-)

Hem Fenerin avrupada suan GSden bin kat daha cok sey yapacagini düsünüyorum!

GS Sampiyonlar ligine katilmayi (ve angeblich "kötü" türkiye liginde sampiyonlar ligine katilmayi) basarsin, sonra avrupayi düsünsün...

Vesselam(HAdi yine iyisiniz, uefaya gideceksiniz, bakalim bu sefer napcaksiniz...)

PS.: Arkadaslar bu postumla birinizi üzdüysem özür dilerim! ;-)

Öylesine birazda biz elestirelim kendi kafamiza göre...;-)

@Ademade

Su an icin futbolla pek ilgilenmiyorum ama dur bakalim birseyler yazalim. :)

"Arkadaslar bence türkiye ligi o kadar kalitesiz degil! Kolay mi türkiye liginde oynamak? Bunu görüyoruz!"

Türkiye ligi avrupada en cok pas hatasi yapilan, sistemi olmayan tek, sut orani en zayif, hala calimlarla futbol oynandigi sanilan, iki pasin bile dogru dürüst yapilamadigi, en duygusal yani disiplini en az, en az takim oyunu oynanan ligidir. hemde tartismasiz. :jo:

Üc tane arka arkaya pas yapamayan lige ben lig demem. Milli takimin oynadigi oyundan ve Fenerbahce gibi kalecisiz takimi yenemeyen, Galatasaray gibi kötü dönem yasayan takimdan bes yiyen ve Avrupada rezil olan bir takimin sampiyon olmasindan belli degilmi bu?

Adem kardes, sen Avusturyyadan izliyorsun ben eskiden ezbere biliyordum Türkiye ligini.

"Anelka, dünyaca ünlü bi futbolcu, gördünüzmü türkiye liginde ne zorluklar cekiyor??"

Yaa, zaten Beckham falan da ayak uyduramam dedigi icin gelmiyormus. :)

Saka bir yana Anelka öncelikle son bes yilda gittigi her takimdan kovulmus bir futbolcu. Ikincisi Avrupali futbolcular Türkiye ligi zor oldugu icin degil, degisik ve sistemsiz oldugu icin ve takim oyunu oynanmadigi icin Türkiyede zorlaniyorlar.

"Hadi o bi kenara! Türkiye ligi öbür liglerden daha kizismali geciyor"

! Yoo aslinda Türkiye ligi hep üc takim arasinda gecer. Bu sene belki olmadi ama su bir gercek ki Türkiye liginde üc büyük takimin korkucn bir baskisi var. Federasyonun tamami bu takimlarin yakinlarindan olusuyor. Her konuda oldugu gibi futboldada daylik abilik iliskisi var. Hakemler maca cikarken bir defa baskiyla cikiyorlar. Ama su aralar eskiye nazaran azaldi biraz. Ben eskiden resmen sike yapilan maclar hatirliyorum. Besiktasin elinden sampiyonlugun alindigi seneyi unutamiyorum. Galatasaray son hafta 7 gol atmasi gerekiyordu. Ve hakkaten 7 gol atmisti ve Kaleci Zalad in yedigi golleri unutamiyorum. :)

Adem

@Ademade

"Hem Fenerin avrupada suan GSden bin kat daha cok sey yapacagini düsünüyorum!"

:zzz:

ben besiktasliyim ama Avrupada Galatasarayin Fenerden ve Besiktastan daha basarili oldugunu da elhamdülillah görüyorum. Ben basaridan vazgectim, insallah Fener yine bizi rezil edip puan düsürmez. ;-)

"PS.: Arkadaslar bu postumla birinizi üzdüysem özür dilerim!

Öylesine birazda biz elestirelim kendi kafamiza göre..."

bence arasira nefsi dinlendirme iyi olabilir. benim icin problem degil.

Adem

Adem abi bi yanlisin var, tamam gs'yi ve bjk'yi bilmem ama, fenerbahce cok süper paslasmalar yapiyor! Ben gecen sene ve bu sene cogu macina baktim! Bence güzel oynuyorlar, arada sirada kötü günleri oluyor! Ama Alexin serhatin ve tüm öbürlerinin pas zekasi son derece süper! Cok güzel paslasiyorlar, dedigin gibi, sen eskilerde kalmissin! Biraz daha ilgilensen bilirdin!

Bi kere top kaybi dogru, ama kim demis türk takimlari paslasamiyor! Ben sana dolu gol vidyosu gösterebilirim! Fenerbahcenin zekice paslasmasiyla olusan!

Milli takimin oyunundan bu sene bende pek fazla hoslanmiyorum...

ikincisi: bi kere bjk son dakikalari "kalecisiz oynadi", hem onu birak, ne kalecisiz oynamasi? MAsallah 10 kisi kaleciydi, sence 10 kisi kaleninönünde dikilirkenmi gol atmak daha zor yoksa bi kisi dikilirkenmi???

(Mathematike göre: 10>1(yada 2,3))

GS gibi kötü bi dönemmi??? GS en iyi dönemlerinden birini geciriyor, baksana bi kac yenilgisi var, kac beraberligi... GSnin 100. yiliydi, su artik bi otursun! Mecburi sampiyonluk hedeflemeleri gerekirken, ikinciligide kacirdilar!

Saten FBSK (Spor Kulübü) tümünle GSden daha iyi (bi bakin BAsketbol erkekler GSde azkalsin küme düsüyorlardi, Basketbol bayanlar fener sayesinde 100. yilinda küme düsdüler!, box, atletizm, yelken, her tarafta fenerin üstünlügü bulunuyor!)

Avrupada rezil olma konusuna gelirken,tamam basarili degildi fener, ama her iddaaya varim ki, gs, bjk lyondan fark yemislerdi! Fener yine süper oynadi bence.

Adem kardes, sen Avusturyyadan izliyorsun ben eskiden ezbere biliyordum Türkiye ligini.

Bu önyarginada anlam vermek istemiyorum! Bende cogu senedir türkiye ligini cok iyi biliyorum! (Hem avusturyadan izleyenler baska seylermi izliyor???

Hem eskide kaldigin belli oluyor:

Yaa, zaten Beckham falan da ayak uyduramam dedigi icin gelmiyormus. :)

Bunu böyle yazarsan gercektende eskide kalmissin, ben sahsen beckhamin eskisi gibi oynamadigi kanatindayim ve son zamanlarda saten baya elestiriliyor! (Tamam Ronaldinho, henry gibi oynayamiyorlar deseydin neysene...)

Ama olsun siz yiede elestirmeye bakin bu sene feneri! Fener bu sene sadece elestirildi, öbür takimlardan hic bahsedilmedi! Tabii türkiye birincisi olmak kolay degil o kadar... :-D

Vesselam

@Ademade

"Hem Fenerin avrupada suan GSden bin kat daha cok sey yapacagini düsünüyorum!"

:zzz:

ben besiktasliyim ama Avrupada Galatasarayin Fenerden ve Besiktastan daha basarili oldugunu da elhamdülillah görüyorum. Ben basaridan vazgectim, insallah Fener yine bizi rezil edip puan düsürmez. ;-)

"PS.: Arkadaslar bu postumla birinizi üzdüysem özür dilerim!

Öylesine birazda biz elestirelim kendi kafamiza göre..."

bence arasira nefsi dinlendirme iyi olabilir. benim icin problem degil.

Adem

En son ne zaman görmüstün GSnin avrupada daha iyi oynadigini??

Oynamayinca zor görünüyor tabii...

Fenerin nasil oynayacagini kimse bilemez (Allah'dan baska!)...

Benim icinde hic problem degil, arasira söylemek istedigim seyler disari ciksin diye düsünüyorum! AMa herseyden önce kardeslik geliyor tabii!

Tabii böyle kisileri kiniyorum ve bunlara saten taraftar denilmez!

Tamam bi insan sempati duyar ama bu kadarda olmaz be canim!

Ama tabiiki bu olaydan tüm fenerlileri sorumlu tutmakda cok kötü olur!!

Yani biz ne dedik, sampiyon olduk dedik, ama hala bu sampiyonluga laf atanlar var azra kardes, bazi kisilerin önyargi yapip, bu sampiyonu yediremedikleri icin, fenerin haketmedigini söyleyenler icin yaziyorum... Tam tersine, biz basimizi göge ermedik, onlarin göge erildikleri baslarini yikmayi basardigimiz icin mutluyuz, anladinmi? ;-)

Ama hala bu kadar rezillikten sonra burunlari yukarda olan var!

Tamam o kadar önemli deil bu konu ama, insanlar hep fenere hep fenere deyince buna dayanamiyorum, ne alip veremedikleri varki??

O yavrularin vurulmasini kiniyorum, tüm fenerliler gibi!

Saten ben bu asiri kutlamalara karsiyim, kutlamak isteyen, kadiköye gitsin, stadin icinde kutlasalardi! O kadar insanin isi gücü yokmuda yollarda kutluyorlar??

Gecelim bunu, herkesin görüs acisi farklidir!

ben GS ile kavga etmem, edememde, o kadar cok sevdigim arkadaslarim var, hepsi GSli, onlarlan cok iyi anlasiyorum, bazen birbirlerimize takiliyoruz! Bunlar cok normal seyler!

Anlatamadiysam özür dilerim azra kardes...

Vesselam

@ademade

bak simdi kendin kasindin. :)

"Bence güzel oynuyorlar, arada sirada kötü günleri oluyor! Ama Alexin serhatin ve tüm öbürlerinin pas zekasi son derece süper! Cok güzel paslasiyorlar, dedigin gibi, sen eskilerde kalmissin! Biraz daha ilgilensen bilirdin!"

Askin gözü kördür diye bosuna dememisler. Su anda bütün fenerbahceli yazarlar (GSlileri birak) Fenerbahcenin hicbir sistemi olmadigi konusunda hemfikir. Fenerbahce son derece uyumsuz bir takim. Birak galatasarayi yada besiktasi , onlar da cok farkli degil zaten. fenerde defanstan top cikaran adamlar Ümit falan kadar baski geldiginde hata yapan adam yoktur. fener belki diyarbakirla falan oynarken, kale önünde bos alanda kendi icinde pas yapabilir ama en ufak preste top cikaramadiklarini dünya hatta uzaylilar biliyor. :)

O yüzden Avrupada Türk takimlari pres yidiklerinde saskin ördege dönüyorlar. Sen pas görmek istiyorsan avrupa liglerine bak. Bi de Allah rizasi icin Türkiye ligine nasil kaliteli ve pas yüzdesi yüksek dersin yaw! Aaaa bak kizarim simdi ama. :disgust: Türkiye kadar istikrarsiz bir futbol ülkesi mi var dünyada? Bir gün dünya sampiyonu olurken diger gün 7 tane yer.

"Milli takimin oyunundan bu sene bende pek fazla hoslanmiyorum..."

bari ondan da hoslansaydin. :)

"GS gibi kötü bi dönemmi GS en iyi dönemlerinden birini geciriyor"

:ban:

"Saten FBSK (Spor Kulübü) tümünle GSden daha iyi (bi bakin BAsketbol erkekler GSde azkalsin küme düsüyorlardi,"

Simdi sadece futbolu konusuyoruz bir kere. Konuyu degistirmeyelim lütfen.

"Avrupada rezil olma konusuna gelirken,tamam basarili degildi fener, ama her iddaaya varim ki, gs, bjk lyondan fark yemislerdi! Fener yine süper oynadi bence."

Su anda her takim avrupada rezil ama Fenerbahce kadar para harcayip basarisiz olani yok. Genel olarak Sampiyonlar liginde en basarisiz takim fenerbahce. Üstelik en fazla para harcayip bi ton meshur adam alan da fenerbahce. Kadro olarak Türkiyenin en yetenekli adamlarini aliyorlar ama yine maalesef hicbir sey yapamiyorlar. Bir de su her sene "Sampiyonlar ligini" alacaz laflari yokmu! :wand:

zaten su anda tüm Türkiyeyi kendilerine gicik etmeyi basardilar. Tebrikler kardes, hakkaten nasil basardiniz bunu, yani tüm Türkiyeyi Anti-Fener haline geitirmeye. Fenerliler haricinde herkes fener düsmani yaw.

"Ama olsun siz yiede elestirmeye bakin bu sene feneri! Fener bu sene sadece elestirildi, öbür takimlardan hic bahsedilmedi! Tabii türkiye birincisi olmak kolay degil o kadar..."

Benim icin Türkiye liginde 35 sene de arkaya arkaya sampiyon olmanin hic önemi yok. Isterse fenere toptan önümüzdeki 20 yili versinler ve fener kendini tatmin etsin. Besiktas icin de gecerli. Türkiyede hep üc takim sampiyon olur. Bazen fener bazen besiktas yada GS. Ama Avrupada en fazla iki üc tur. Kaldiki Türkiye birincisi olmanin kolay oldugu bu kadar rezil futbolla sampiyon olunmasindan belli degilmi.

Neyse gercekler acidir. :)

Adem

@Azraa, Ademade

Benim haberim yoktu. Demek hala olayi anlamayan embesiller var Türkiyede inanilir gibi degil. Futbol icin adam öldürmek! Bu insanlari direk hapise degil timarhaneye tikacaksin, cünkü deli bunlar. Akillarini Futbolla bizmuslar. Hicbir sey basaramadiklari icin böyle bos seylerle tatmin oluyorlar.

O kadar anlatildi yazildi cizildi. Hergün reklamlarda anlatiliyor. Dahasi buna da gerek yok, kac kisi öldü bunu da biliyorlar. Yani nasil olurda hala yaparlar. Olacak is degil. Bence Türkiyede Futbol yasaklanmali baska türlü olacagi yok bunun.

Bunun en büyük suclusu bence üc büyük takim. isteselerdi bir gün de bu fanatikligi cözerlerdi. Ama istemiyorlar cünkü bu kargasadan para kazaniyorlar. Fener Galatasaray ile kavga etmezse nasil forma satacak yada Besiktas nasil satacak. Hicbirisi aslinda samimi degil ,olay para ve olan bizim cahil insanimiza oluyor.

Aziz Yildirim ile Özhan Canaydin özel hayatlarinda samimi arkadas ama ekran karsisinda bunu göstermiyorlar. Niye acaba. Cünkü o zaman yanlislikla fenerliyle galatasayli düsman olmaz, belki birbirlerini öldürmez ve onlar da rant kapmazlar.

Gündeme gelmek icin herseyi yapiyorlar maalesef.

Bu yüzden ben Türkiye ligini sevmiyorum.

Adem

Adem kardes laflarinda önyargi dolu!

1.) niye adam öldürenlerin gercek suclusunu takimlar oldugunu zannediyorsun???

2.) Bence bunun gercek suclusu o adamlarin eline tabanca verenlerdedir! Bi tabanca yasagi gelsin, ya! Az kalsin tüm türklerin elinde bi tabanca geziyor! Böyle olmazki! Sade maclardan sonra olmuyorki bu cinayetler! Dügünlerden, festivallerden sonrada oluyor! Tamam sucun gercektende cok kücük bi parcasi takimlarada vuruyor, ama onlar napsiN? Türk milletinin cahilligi! Bide bi cocugu vuran adami gördünüzmü? Ak-Sakalli, yasli bir dede! Yahu onun ne isi var tabanca ile! Hem ne isi var kutlamalarla, bi ayahi bataklikta, evde allaha dua etmesi lagzimken, o eglencyi düsünüyor! Ben o adami ilk bakista mubarek bi yasli adam sanardim, gercektende öyle görünüyor! Ama cahillik buna derler!!!

:heul: Nasil, bu türk milleti nasil iyilesecek! Karsi bayira gömülen yigit, o yigitlerle dolu millet ne zaman kükreyecek! Ahh keske o zamani görebilme imkanim olsa!

Insaallah Allah bize o zamani tattirir! Amin!

Gelelim ondan önceki postuna ;)

Abi gercekten sen cok takmissin kafayi fenere! Olsun, unutursunuz! Insallah sampiyon olmak sizede nasip olur. :-D

1.) Ben fenerin defansini hic bir zaman övmedim!!! Fenerin defansi berbat! Defans lagzim, eski zamanlardaki gibi bi UCHE-HÖGH ikilisi lagzim!! Benim fenerde methettigim yildizlarla dolu (helede serhat gibi futbolculu) forveti! Hem onlari ilerde sakirt yapar bizimkiler! ;-)

2.

Simdi sadece futbolu konusuyoruz bir kere. Konuyu degistirmeyelim lütfen.

Kim demis sade futbolu konustugumuzu? Themanin basinda öyle bir kisitlama yapmadim ben! Taabii gerceklerden kacinmak zor oluyor! Cok aci! ;-)

3.)

Su anda her takim avrupada rezil ama Fenerbahce kadar para harcayip basarisiz olani yok.

Tamam en cok parayi fener harciyor! Ama en cok gelirde fenerde! Yani o kadar harcadigina ragmen, niye hala en bol bütcesi olan takim fener? Cok harciyorlarsa, yatirim yapip geri kazaniyorlar!

Hic degilse türkiyede dört ayri takim sampiyon oluyor! Sen o kadar methettigin avrupaya baksana!

Ispanya, Barcelona ve Real MAdrid!

Italya, Milan, Inter, Juventus!

Ingiltere, Manchester, Arsenal, Chelsea, Liverpool

Almanya, bayern, schalke, (eskiden) dortmund, leverkusen...

Avusturya, Austria Wien, Rapid Wien, Sturm Graz

...

Hangi avrupa liginde dörtten fazla sampiyon olan var, varsada bi kez olmusturlar!

Senin gözüne kolay geliyor! Cünkü sen sadece en süper taklimlarla karsilastiriyorsun! (Barcelona, Arsenal, Juventus!) Tamam onlar bizden yüksekde! Ama biz en altta degiliz! Türkler yine iyi! Türkiye ligi gittikce daha cok kisi cekiyor!

Ama olsun, sen saten eskilerden konusuyorsun galiba ;)

Vesselam

???

Yav bu kadarda olmaz! Hala direniyorlar! ;-)

:unglaublich:

Yok Abi seni üzdüysem kusuruma bakma! Ben arada sirada böyle konusurum... :iloveyou:

Yüzüne carpmis gibi olmasin ama...gercektende isler böyle...

BJK yada GS sampiyon olsaydi böyle konusmazdin ^^

Dogru degilmi?

Hadi olsun, bu konuda burda bitsin, bu kadar yeter! Daha yapacagimiz baska islerde var...

Tabii devam yazismak isterseniz ben hep burdayim... :rolleyes:

Vesselam

@Ademade

Saka yapiyorum, sakin ciddiye alma. Ben futbola cok önem vermiyorum. Sakin futbol takimiini kisiligimizle özdeslestirmeyelim. Adalet kavrami cok önemli bu noktada. Su bir gercek ki Türkiyede futbol terörü var. Bu isin en büyük sorumlulugu da Futbol zakimlarinindir. Cünkü insanlar onlari görüyor, onlar transfer yapiyor, onlar hakkinda yaziliyor. Baskalari da suclu ama en tepede duranlar onlardir. Üstadin da dedigi gibi "fenaliklar cirkinlikler" en tepedekine verilir.

Evet medya suclu, o gaza getiriyor, ama bu ise dur diyebilecek, degistirmek icin adim atacak da yine takimlardir. Bugün kac tane baskan TVye cikip da "Ey taraftarlar futbol bir oyundur, kendinize gelin, biz böyle taraftar istemiyoruz, kendinizi ne saniyorsunuz" dediler? Belki sessizce bir kere falan demislerdir ama sence bu olay böyle gecistirilecek olay mi? Sana sorayim: Sen baskan olsaydin elindeki imkanlari kullanmazmiydin? Peki ben mi engelleyecegim?

Italyada küfür oldugu zaman hakeme maci iptal etmek hakki verildi. Bugün Avrupada hala satlari tel örgülü belki tek lig bizimkisi ve su kesin ki bugün Futbol liginde en cok kar payi üc büyüklerindir. fenerde GS de BJK de korkunc paralar kazaniyorlar. Yani su anda onlar memnunlar ve inan bana birilerinin ölmesi onlarin cok da umurunda degil.

Gecenlerde FenerTV de dostluk fairplay ile ilgili bir reklam izliyordum, arka planda mehter Marsi vardi! :) O kadar icimize islemis ki beceremiyoruz.

Ben diyorum ki yönetimler istese ne yapar yapar bir sekilde kamuoyunu harekete gecirir. Yeri geliyor dünyayi ayaga kaldiriyorlar ufak tefek seyler icin ama nicin bu olaylara ayni tepki gösterilmiyor.

Bu öyle kinamayla falan olmaz. Milyonlara hitap eden adamlar agizlarindan cikani otuz kere düsünmek zorundalar. Eger bir yönetici rahatca hic sonuclarini düsünmeden duygusal hareket edip ekranda konusabiliyorsa o adama yaziklar olsun. Cocuktur bence o adam.

Adem

• 2 Monate später...

@ademade

s.a fenerbahce iyi oynuyor ama gs da yabana atmamak lazim,avrupa takimlarini yeniyor fenere gelince hep kaybediyor bu benim sinirimi bozuyor.bence temelde bir korku yatiyor fenere karsi ama farketmez,iyi olan kazansin ne diyelim,sonucta biz bisey yapamayiz.neyse sana iyi seyirler.

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...