Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

UYARIYORUZ...

NUR TV'ye DÝKKAT !

NUR TV'de sürekli konuþan ve kendisini Allah'ýn Rasûlu diye kamuoyuna tanýtan; sahte, þarlatan Mehdi(!) Ýskender Evrenesoðlu (Ýskender Ali Mihr)'in gerçek yüzünü ortaya çýkarýyoruz.

Baþta Baþbakanlýk olmak üzere, Diyanet Ýþleri Baþkanlýðýný ve tüm duyarlý sivil toplum kuruluþlarýný göreve çaðýrýyoruz.

Bu sahte peygamberin birkac dümenini ve þeytani oyunlarýný aþagýda maddeler halinde belirtiyoruz;

"Kuranda 3 bin ayet vardýr"

"Allah ile konuþuyorum"

"Benimle birlikte Allah ile konuþan 20 arkadaþýmýz var"

"Ben Resulüm"

"65 milyon insanda, 5 milyonu cennete gidecek"

"Alnýndaki þeytani beni göstererek, bunun bir iþaret olduðunu belirtme".

Ýslam'ýn nurlu esaslarýný; güya "Allah Üniversitesi" (University Of Allah) adý altýnda, yer altýna çekmek suretiyle, karanlýk fikirlerini insanlara enjekte etmeye çalýþýyorlar. MÝHR vakfý adý altýnda, islamî akideye uymayan birçok iþi yapan bu sahte peygamber yandaþlarýna karþý,

[glow=red,2,400]SÝZLERÝ DAHA DÝKKATLÝ OLMAYA ÇAÐIRIYORUZ

[/glow]

:help:

:unglaublich:

devlet ne etsin bu devlet kanali degilki kisisel bir kanal devlet bir sey yapamaz bunu kanalin sahibine söylemek lazim ama artik insanlarimiz sasiriyor nedense para icin ne edeceklerini sasirdilar artik islam i bile kullaniyorlar allah yardimcimiz olsun bize düsen böyle insanlarin bizim kafamizi karistirmasina izin vermemek ve bu bilgiyi herkese ulastirmak

Benim bildigime göre "Privat" da olsa, "Resmi Kanal" da olsa, icerigine her zaman sansür (Zensur) konulunabilinir.

Bakalim bu "Yalanci Resul!" un dediklerine karsi neler söylenecek, o kadar degerli insanlar var Türkiye'de, mutlaka onun sacmaliklarina karsi aydinlatilmalar olacaktir...Kanalin sahibine de mutlaka uyarilmalar gitmistir diye düsünüyorum, halkimiz bu konuda cok hassastir...

Para icin böyle seyler yayinlarlar, ama gercek ortaya ciktiginda kanalin inandiriciligi kaybolur, er ya da gec cezalarini cekerler.

Sevgili Azra, bu haberi bize ulastirdigin icin tesekkürler.

allah hepimizden razi olsun bacim ama zannetmiyorumki kanala bir sensur gelecegini cünkü bu utanc verici durum hala devam ediyor ve o adam hala kanalda saniyorum tam alarak bilmiyorum kanala bakmadigim icin sunuda unutmamak lazimki türkiyede cahil herhangi bir sözle kandirilan bir sürü insanimiz ve gencimiz var onlar icin bunlar cok tehlikeli hangi yöne yönlendirirsen o yöne gidiyorlar ayni kumandali oyuncak gibi allah yardimcilari olsun

NurTV´de vaaz veren, o beyaz sakalli adam, MIT ajani. Evet, dogru okudunuz, MIT´in ta kendisi. Bu televizyonu bilerek kurdular, Risale-i Nur Talebelerini kötülemek icin. Önce dini programlar sundular, sonra o sapik adami oraya koydular. Insanlarin güvenini kazanmak icin.. Kazandikdan sonra, NUR ismini batirmak icin, böyle bir komplo uyguladilar.

Risale-i Nur cemaati bu kanalin MIT´e ait oldugunu basdan beli biliyordu.

@Aylinyavuzx

"madem adam bu kadar sacma seyler söylüyor, devlet nasil izin veriyor böyle sacma seyleri konusmasina TV'de ?"

Devlet izin vermiyor aslinda. Devlet o kanala cok ceza verdi. Türkiyede yayin yapmasina müsaade de etmiyor. Zaten yayin da Amerikadan yapiliyor.

Adem

@Azraa66

Bunlarla ilgili etrafta bir ara cok konusulmustu. O arada bazi seyler ögrenmistik. Kaldiki daha ögrenmemiz gereken cok sey var. Cünkü bilgi asrinda yasiyoruz. Bak almanlar ne kadar biliyorlar, entellektüeller. Biz de daha yolun basindayiz. Efendimizin (sav) Ilim taleb etmek her Müminin üzerine Farzdir diye hadisi bile var. :) Ama yine de iyi niyetin icin tesekkürler Azraa kardes.

Adem

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...