Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Songül kardesim senin hastaneden cikipta bunlari okuman biraz uzun sürer ama olsun, yinede sana az da olsa birseyler yazmak istedim.

Bana bak Songül, o güzelim taslari sakla kendime kolye yapmayi düsünüyorum.....von GUCCI auch noch!!!!!!!!!!

Neyse Gülüm, saka bir yana, sana büyük gecmis olsun. O kadar korkuyordun, bak Allah´in izniyle hicbirsey olmadi, sen yeterki dua et, Rabbim herseyin en güzelini verir mutlaka.

Bu arada ENISTEYE de büüüüyüüüüük gecmis olsun, o da bir ameliyat gecirdi sayilir yani......

Bu konu uzadi da uzadi, beni bilirsin Songül basladim mi aman Allah.... o yüzden kesiyorum ve unutmaki hepimiz senin icin dua ediyoruz....

Songül kardes, bu mübarek gecede medresede otururken ve o manevi havayi koklarken, birden sen düsüverdin akillarimiza..... hemen konuyu istisare ettik......

Cesitli teorilerin sonucunda hepimiz ayni karara varip, sana gecmis olsun dileklerimizi sunmak istedik!!!!!

Sekil 1: ZAHIDE teyze (ist zwar zur Zeit noch in Urlaub aber wir hochintelligenten Personen konnten schon mit ihr gedanklich komunizieren....)

Zitat anfang: Bak kizim, bu bir imtihandir!! Insallah alninin akiyla ve o güzelim incilerinle sag saglim cikarsin. Bu arada asil mesele, bol bol bol RISALE okumani tavsiye ediyorum yavrucugum..... Zitat ende.

Sekil 2: KAMERA

Zitat anfang: Bak evladim, GÖZLERINI dört ac!!!

Jetzt kommen wir zu den internationalen Dimmensionen des Themas.....

Sekil 1:

Zitat anfang: FUZZY mantigina göre, ameliyat olmalimiydin, yoksa olmamalimiydin???

Sebeb sonuc mantigi: Olmasaydin,

negativ: agrilar

positif: taslarin olacakti

Sebeb sonuc mantigi: Olsaydin,

negativ: taslarin yok

positif: agri dinmedi arti hastane hayati

Zitat ende.

Sekil 2:

Zitat anfang: Kizim, sen su hastaneyi ve doktorlari bir ANALIZE et!!! Zitat ende. Imza Zekeriya Hoca

Sekil 3:

Zitat anfang: Songül: Hocam ameliyat olmamda bir sakinca var mi?

Yasar Nuri Hoca: Bana ne soruyorsun, kitabimi oku, hersey orada acik ve net yazili.!!Zitat ende.

Sekil 4:

Zitat anfang: Ameliyat esnasinda neredeydiniz Songül baci?? ACI var mi ACI???? Zitat ende. Reha Muhtar.

Selmunaleyküm canim kardesim,

evde yoklugun baya baya belli oluyor, senin eve gelmeni dört gözle bekliyoruz. Bugün, yani dün cünki wir haben schon Samstag :-)) elimden geldigi kadar dua etdim ve ediyorumda. Güzelim hic merak etme yakinda saglikli bir sekilde cikip yine bizim aramizda olacaksin.

Sunu bilmeni istiyorumki sen benim sadece kardesim degil, herseyimsin.

Allah´dan acil sifalar diliyor ve seni o güzel gözlerinden öperim, benim icin hic solmayacak Songülüm benim!!!!

Esselamunaleyküm

Ablan

• 1 Monat später...

Insanlarin sefkat tokati yemeleri gayet normal bir sey. Allah

sevdigi kullarini hastalikla imtihan eder. Kötü kullarinin

hatalarini ahirete birakir. Onlar bu dünyada sefkat

tokatlari yemezler. Hz.Üstad Said Nursi dahi bu dünyada

sefkat tokati yemis.

Bu vesileyle Hastalar Risalesine sarilan songül bacimizi tebrik ediyorum. Vesselam

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...