Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

• Antworten 455
  • Erstellt
  • Letzte Antwort

Top-Benutzer in diesem Thema

• 4 Wochen später...

Evet arkadaslar, son aldigimiz bilgiye göre, gelecek Ayasofya dergisinin

tüm gelirleri Kurtlar Vadisi dizisinin geri dönmesi icin harcanacakmis. Onun icin lütfen gelecek Ayasofya Dergisinden binlerce satin alalim. Bu mesaji en az 10 kisiye yolla. Kurtlar Vadisi rizasi icin yolla. Yollamassan basina büyük bir bela gelecek. Memati kafani kesecek. Yollarsan 3 tane dilegin kabul olacak.

;)

• 1 Monat später...

"zevkler ve renkler tartisilmaz"...KV'ini anliyabilmek icin, zaten ilk cikmis olan KV bakmis olmak gerekiyor. Yani KV-Pusu'dan itibaren bakan birisi pek haz alamiyordur, diye düsünüyorum.

Tek Türkiye'de iyi oldugunu duymustum, ama ikitane dizi bakma lüksümüz olmadigi icin KV olursa bakariz, oda olmazsa (zaten kac aydir yoktu) hicbirseye alisip bakmaya gayret sarfetmeyiz ;)

Abi ben kurtlar vadisine hep bakiyorum kacirmadim. Ama sunu diyebilirimki Tek Türkiyeye kefil olurum ama Kurtlar Vadisine kefil olamam. Ciktiklari kanal bile yeter bence. Tek Türkiye yapici, birlestirici, umut verici, örnek olucu, itidalli, saygili, önyargisiz ve cok fazla siddet icermeyen bir dizi. Kurtlar Vadiside cok kaliteli, zaten kacirmiyorum, ama genclere kötü örnek olabilen, bazen gereksiz bir karizma ve kabalik iceren, siddeti abartili kullanan bir dizi. Faydasi zararindan coktur kesinlikle. Ama Tek Türkiyeyi hazirlayan ekiple KVini hazirlayan ekip birmi Allah askina yaw. ;-)

• 2 Wochen später...

Abdullah Gül'ü bu sekilde göstermelerine sok oldum. Ergenekonun üstüne bu kadar giden bir devlete karsi nasil böyle bir ithamda bulunuyorlar hic anlam veremiyorum. Bakalim, belkide bir dahaki bölümlerde mesele anlasilir.

Selamlar

Levent

Bu ne ya??! Dizinin senaristlerimi degisti?! Yaw bunlar diziyi mahvettiler!!! :daumrunter:

Ben devleti övsün, parti tutsun demiyorum. Ama bu sekilde göstermeleri bence büyük bir haksizlik. Neyse bakalim... Polat "bazi dengelerden" bahsetti zaten.

Bunun disinda dizideki bu kadin kiz meseleleri baya soguttu beni diziden. Heyecan diye birsey kalmadi. Eskiden seyrederken parmaklarimi isiriyodum, simdi sardirasim geliyor....

Arkadaslar benden bir tavsiye. Eger bir dizi Showtvde oynuyorsa ve uzun bir aradan sonra tekrar Showtvde devam ediyorsa o diziye yüzde yüz güvenmeyin.

Hakkini helal Adem abi, ama artik gercekten abartiyorsun ;) her konuda konuyu ayni yere baglamamiza ne gerek var? Aksül amel yapiyor, benden söylemesi :)

Arkadaslar madem okadar cok elestiriyorsunuz ..

Sizi bakmaya zorlayan yok?

Tek Türkiye yapici, birlestirici, umut verici, örnek olucu, itidalli, saygili, önyargisiz ve cok fazla siddet icermeyen bir dizi.

Aynen Tek Türkiye'ye bakin masal alemine dalin..

Arkadaslar benden bir tavsiye. Eger bir dizi Showtvde oynuyorsa ve uzun bir aradan sonra tekrar Showtvde devam ediyorsa o diziye yüzde yüz güvenmeyin.

Bassaydi STV parayi alsaydi diziyi ;)

Nede olsa para gani

Arkadaslar madem okadar cok elestiriyorsunuz ..

Sizi bakmaya zorlayan yok?

Kardes ben Kurtlar vadisini 150 bölümdür sevmezseydim ne bakardim nede elestirirdim.

Tek Türkiye yapici, birlestirici, umut verici, örnek olucu, itidalli, saygili, önyargisiz ve cok fazla siddet icermeyen bir dizi.

Aynen Tek Türkiye'ye bakin masal alemine dalin..

Ben sahsen "Tek Türkiye" dizisini su ana kadar STV'nin en kaliteli dizisi olarak buluyorum. Yanliz Kurtlar vadisinle kiyaslamak dogru olmaz. Tarz olarak degisik diziler.

Bassaydi STV parayi alsaydi diziyi

Nede olsa para gani

Paranin sorun oldugunu sanmiyorum. Format olarak (kaba kuvvet, kafa koparmalar, acik sacik kadinlar) pek yayin politikasina uymuyor.

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...