Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Ademcim polemik yapmayalim.. Birbirimizi kirmayalim.. Fakat seni objektif ve tarafsiz bulmuyorum.. Konuyu Galatasaray mi ? Fenerbahce mi ? yaptiniz.. KV-Freakcim dahil..

Polemik kelimesinin manasini bir sözlük bulup okursan sevinirim. ;-)

Seni niye kirayim. Amacim seni kirmak degildi. Sen tas attin. Kirilacak birisi varsa ben olmaliydim.

Beni tarafsiz bulmayabilirsin. Zaten ben tarafsiz degilim. Hakktan tarafim, yalandan, iftiradan yana taraf degilim. Olamam.

Olayi Galatasaray- Fenerbahce yapmadim. Sadece KV sini Show tv gibi dine düsman bir kanal yayinliyor dedim. Ben Show TV ile STVyi rakip olarak bile görmedigim icin söyledigin seye hic aldirmiyorum bile. :-)

Bu arada iltifatin icin tesekkür ederim.

• Antworten 455
  • Erstellt
  • Letzte Antwort

Top-Benutzer in diesem Thema

Tez_Efe kardes. Vallah bende tam senin ne demek istedigini anlamadim kardes. Inan, biraz daha detyali, nezih ve dikkatli yazarsan ne polemik olur nede kimse kirilir. :-)

Aslinda Adem bey Tek Türkiyeyi bu Kurtlar Vadisi thread'inde övmekle belki ister istemez rakip gibi gösterdi. Ondan dolayi bazi arkadaslar tahrik olmus olabilirler. Ama verdikleri karsilik bence pek hakperest olmadi.

Neyse... Ben asil konuya dönmek istiyorum. Kurtlar vadisindeki adam Abdullah Gülmü yoksa Kahtali micimi? ;-)

Iskenderi yine kacirdilar. Belliydi zaten. Zwinkern

Baska acidan bakacak olursak kaciramadilar ;))

Sizce Ebrunun babasi neden evlenmeye karsi cikti? Kendisi ihtiyarlar heyetinden olabilirmi? Yoksa Ebru Iskenderin kizimi?

ikiside olabilir, ama yinede bencese iskenderin kizi degildir. Sadece kizi istanbulda oldugunu söyleyip öyle düsünmemizi bekliyor senaristler ;)

gecende aklima geldi, durum ciddiye binince unutuveriyoruz. Show TV'ye güvenmeyin denildiginde Kurtlar Vadisine baglamamiz gerekiyor. Ömer baba sahnelerini hatirlamamiz gerekiyor. Hem dini hikayeler bahsediyor ve Risale-i Nur'dan da alintilar duymadikmi hic? Adamlar Bulut'

u bile camiye oturtdurmadilarmi? ;))

Size bir misal sunayim:

http://www.youtube.com/watch?v=0z-Zr_IXiD0

buyrun birtane daha. Burdada Hz. Ömer (r.a.) 'in hayatindan bir nükte bahsediyor. Gerci KV'sini izleyen ne kadar böyle sahnelerin oldugunu iyi bilir.

http://www.youtube.com/watch?v=jkmBABaJW3Y&feature=related

Söyle bir toparliyayim. Demek istedigim, herseyi herzaman her kosulda ayni kefene koymiyalim. Her kötü gördügümüzünde iyi yanlari MUTLAK vardir. Birisinin babasi kötü olsa bile evladi kötü olmasi gerekiyormu?

Webmasterin dedigi gibi, bizim derdimiz birilerini savunmak veya kötülemek degil (sanki ShowTv'yi, STV'yi veya dizilerini savunsam veya kötülesem bana madalya'mi takacaklar??) sadece bende gördügümü ve bana nasil lanse ettigini söylemek istedim.

• 1 Monat später...

Cok dehset bir bölümdü. Eski mafya bölümlerini hatirlatti. Yildirimin bu sekilde ölmesine üzüldüm ya.. Ne zamandir böyle etkileyici, hüzünlü sahne görmedim.

Iskenderin Cevata bagirma sahneside acaipdi vallah. :-)

• 2 Wochen später...
  • 2 Wochen später...
  • 3 Wochen später...
  • 1 Monat später...
  • 2 Wochen später...
  • 2 Wochen später...
  • 2 Monate später...

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...