PDA

Archiv verlassen und diese Seite im Standarddesign anzeigen : Emre (Halit Ertugrul)

Webmaster
14.04.2004, 18:03
Emre... bastan sona yasanmis bir hayat hikayesi... Kitapta insanin dünyasini altüst eden ve duygu seline bogan öyle aci dolu, öyle ibret ve öyle gözyasi dolu olaylar var ki, okuyanlar gözyaslarini tutamayacaklardir.

Bu kitap yanliz bir kisiye degil, bir toplumu ve bir dönemi anlatiyor. Cok daha önemlisi de Türkiye´den yasanan, gerceklerden bahsediyor. Bir insanin kan davasi yüzünden nasil hayati zehir oldugunu ve hapise düsüp dogru yolu buldugunu anlatan, müthis etkileyici bir kitap.

14.04.2004, 18:04
Evet Emre gercekden TR´den halen yasanan inanilmaz kargasalari anlatiyo

14.04.2004, 18:04
Emre cok süper bir kitap. herkesin okumasini isterim.
Emre cok aci ve müthis süprizlerle dolu bir hayat yasamis.

14.04.2004, 18:05
Emre kitabini herkese tafsiye ediyorum. Özellikle genc yaslardaki erkeklerin okuyunca cok istifade edeceklerine inaniyorum.

AZRA66
18.04.2005, 12:06
Halit ertugrulun he eseri gibi bu eserininde inanilmaz güzel ve egitici oldugunu biliyorum emreyi okumadim daha ama bu da herhalde Düzceli mehmet gibi ve kendini arayan adam gibi bir eser onlri okudum ve inanilmaz ibretli hikayelerdi herkese tavsiye ederim

ademade
18.04.2005, 15:13
Kendini Arayan Adamin almancasini okudunuzmu bari? Güzel olmus diyorlar, benim daha okuma firsatim olmadi...

18.04.2005, 15:52
Tercüme süper olmus kardes. TErcüme hakkinda bilgiler "Bücherkritik" bölümünde var.