Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Arkadaslar.....okudugum bütün Kitaplari toplasam, Sule Yüksel Senler'in Huzur Sokagindan sonra sizlere muhakkak okumaniz icin tavsiye edebilecegim Kitap "Haram Lokma" dir....Haram Lokma anlatilmaz....okunmasi gereken bir eser....o kadar güzelki gördügünüz gibi anlatamiyorum bile....

Yazari -Raif Cilasun-

Ayrica Bu yazarin baska güzel eserleride var....kendimde okudum ve tavsiye ediyorum.

-Bir Annenin Feryadi-

-Dinmeyen Gözyaslari-

-Gafiller-

-Beklenen Sabah-

Saygilarimla

• 3 Monate später...

Herkese Selamlar,

Bu sahane kitabi herkesin olabilecek en kisa zamanda okumasini tavsiye ediyorum.Simdiye kadarki okudugum romanlar arasinda beni aglatan ender kitaplardan birisi haram lokma.Bu arada erkekler aglamaz tezinide böylelikle cürütmüs oluyorum.:) Kitabi okurken icinizden birseylerin koptugunu hissedeceksiniz.Bir babanin evlatlarinin bogazindan haram bir lokma sokmamak icin verdigi mücadeleyi, isyerlerinden kovulusunu,buna ragmen hanimiyla beraber inancla hayata sarilmalarini, patronunun cocugunu bir parti sonrasi kacirip, onu bütün topluma örnek bir insan olarak yetistirmesini ve daha nice olaylari bu sahane eserde bulacaksiniz. Cocugunun kacirilis sebeplerini burda yazmiyacagim,onu romanda kendiniz okuyun.

Sinemaya vereceginiz parayi bu kitaba verin, (ama yinede Shrek 2 ve Spider Man 2 ye gitmenizi öneririm:)) en sevdiginiz 10 filmi seyretmis kadar olun.Ben Türkiyede yönetmen olsaydim kesin bu romanin filmini yapardim.Birinin aklina birgün böyle bir proje gelir umarim.Saglicakla kalin

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...