Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Arkadaslar cuma günü saat 18.30da Ravensburger Parkta Hüseyin Arslan abinin "Bütün yönleriyle Hicret" konulu bir konferansi var. Mükemmel ve carpici bir hitabeti olan Hüseyin Arslani kacirmayin. Giris 3 Eurodur.

Yer: Ravensburger Park 33607 Bielefeld

Tarih: 06.02.2009 Cuma Saat 18.30

Organisasyon: Impuls Bildungsforum e.V.

PS: Levent ve Webmaster, siz Hüseyin abiyi bilirsiniz. ;-)

:selam:

yes! yer yer agladim, yer yer güldüm.

Allah razi olsun. Rabbim hayir ve hasenatini (tabiki emegi gecen herkesinde) artirsin ve sevdikleriyle beraber hasr eylesin.

Babam yanimdaydi ve bana aynen söyle dedi:

"Hadi yine sana senet cikti"

20 Senedir ayni seyleri söylüyorum millet hic orali degil, sakalim olmadigindanmidir ne?

Adem abi bir ricam olacak, bir sonraki faliyetlere davetiye yazarken, adresi biraz daha teferruatli yazarsan dua ederim. bir bucuk saat bilefeld de dolandik.

aslinda bu sohbetleri you tube a koysaniz... yada baska bir sayfaya, gelemeyenlerde nasibini alsa.

Gercekten harika bir anlatma uslubu var. Allah razi olsun

:selam:

a.s. elbette yazarim. Sorun oldugunda bana sor, ben burdan tarif ederim. Zaten google sana binanin resmini bile cikartiyor. Pazar günü Paderborna gidiyorum, ordada Zaman Gazetesinin düzenledigi Oktay Ustanin programi var. Ama Hüseyin Arslan abi dehsetti yine. Hareketler, espriler, hop oturup hop kalkmalar, bagirmalar. :-) Alem adam yaw.

a.s.Kendisine hergün cok sayida telefon geliyor. Aile terapisti kendisi. Parada almiyor, duyan ariyor, herkes saga sola telefon veriyor. O yüzden prensip karari almis sanirim, kimseye telefonunu vermiyor. bir ara bir sitesi vardi, artik yok. Kitapda yazmiyor. Bir kitabi vardi, onuda birdaha bastirmadi, halbuki güzel kitapti. Hüseyin abi cok böyle medyatik olmak istemiyor. Konferanslarla hizmet ediyor.

yaw isin gercegi söyledigi hersey Risalei Nurdan ve Hocaefendinin kitaplarindandi. Verdigi cevaplar anlattigi mantik Risalei Nurdandir. Ama kendi uslubuyla ve güncel örneklerle anlatiyor. Onun kitabini okuyacagina Risalei Nuru oku, bir sene sonra kendin öyle konferans ver. :-)

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...