Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Erkek Huriler?

ademade

Empfohlene Beiträge

Es- Selam yaa cemaat ül misawa ...:)

uzun zamandir foruma ugramiyordum cünkü kendi kendime Forum yöneticilerinden CEMIL abimizi ve de diger yöneticileri foruma karsi ilgisiz davranislarda bulunduklari icin ACLIK grevi ile Protesto ediyordum...:)

olay artik Huri -Nuri konusu olmaktan cikmis daha cok kari-koca arasinda ki bi münakaasa ile ilgili yorum ve fikir konusu olmus...ve acik konusmak gerekirse baya´da iyi olmus cünkü Forum ´a renk gelmis...:)

ve gördügüm kadariyla Renanur hanim ve MRS: Mery hanim ablalalarim

Ademade abimi 2 ye bir yakalamis üstüne gidiyorlar...:)

Ben hic dururmuyum, aklimda Kalirsam Gazi Ölürsem Sehit olurum düsüncesiyle attim kendimi Mery ve Renanur ablalarin kursun gibi yazilarinin önüne ......ve suanda burdayim ...:)

tabi bunlar mecazi anlamda söylenmis kelimeler ...Ciddiye alinmamasi Sahmsimdan arzu edilir..:)

VeSSeelam

• Antworten 51
  • Erstellt
  • Letzte Antwort

Top-Benutzer in diesem Thema

Top-Benutzer in diesem Thema

ve aleykümselaaam grevci yusuf kardesimiz ve diger kardeslerimiz:D

ich wollt echt nur den witz loswerden,hatte eigentlich nich vor hier die fronten zwischen den männlichen und weiblichen usern zu verschärfen hehehe saka bi yana bu witzi hic ciddiye almamiza gerek yok,gercekten yasanip yasanmadigni bende bilmiorum,gecen huri meselesini birisine actigmda o kisi bunu bana anlatmisti..ich fandss sehr komisch und wollte diesen witz mit euch einfach nur teilen :-D bence iyide yapmisim biraz canlilik geldi misawaya :-) aber trotzdem würd ich die jungs gerne noch schlagen,schließlich stehts jetzt unentschieden für beide fronten :link: alsoo ran an die tasten sistaaaas!!!!

peace meryyyyyyyy

Selamünaleyküm nochmals.....:)

aber trotzdem würd ich die jungs gerne noch schlagen,schließlich stehts jetzt unentschieden für beide fronten

demissin Mery abla...

Bildigim kadariyla Islamda yani Islami bi Mahkeme huzurunda bi olay karsisinda Tek ERKEK sahid olmasi yeterli...kadinlarda ise mecburi 2 tane olmasi lazim yani tek Kadinin sahitligi kabul edilmiyor...bunun sebebi belli aciklama geregi duymuyorum...yani demem o ki Forumda 2 tane bayanin yazisi anca bir ERKEK user nin yazisi ile es degerde oluyor anca... :-p

ademade abim ile Beni sirf sayarsak en azindan rakip olarak 4 tane Bayan user lazim...yani ortada bi Beraberlik söz konusu degil... ;-)

VeSSelam

not: yaaaa sabah sabah böyle güzel Güldürürken ayni zamanda düsündüen espirileri nerden buluyorum yaaaa....

acaba Stand up mi yapsam ne....... :unglaublich: :wand: :freu:

Selam Yusuf abi

Sen Stand-Up yap ya, öbür stand-upcilardan ne farkin var... Harcaniyorsun ha... ;-)

Hem bencede suan erkekler daha hakli bi duruma gectigini düsünüyorum. :link:

Hadi bakalim kadinlar, bakalim bu durumla nasil basa cikabileceksiniz...

Size bol sanslar (Yusuf Abiye bir beslik cakarak) :-D

Vesselam...

o ki Forumda 2 tane bayanin yazisi anca bir ERKEK user nin yazisi ile es degerde oluyor anca... Razz - ällabätsch

ademade abim ile Beni sirf sayarsak en azindan rakip olarak 4 tane Bayan user lazim...yani ortada bi Beraberlik söz konusu degil...

Demissiniz Yusuf kardesim ama ben bunu anliyamadim! Nasil oluyorda kadinlarda mecbur iki kisi gerekiyorda erkeklerde tek bir kisi? Wie kommst du den darauf?

Ademade kardesim neden erkekler daha hakli durumda olsunki yani? Onlari hakli duruma getiren ne?

Merryyy ne oluyoo sen anladinmi? ;-)

Not: Benim yazilarimin ciddiye alinmamasi icin ricada bulunmaktayim...

Estagfirullah Rananur abla, burda kadin erkek ayrimi yapmiyoruz, cünkü saten ayrilmislar(ayni olamazlar), niye bosuna ayrim cikaralimki...

Tabiiki kadinlar cogu zaman daha hakli oluyorlar, ama sonucta cok duygusal davraniyorlar, ve isin arkasindaki gercek hakki kavrayamiyorlar...

Anlatamadim galiba... Bu durumu anlatmasi icin Yusuf Abiye yönlendireyim sizi... :D

Vesselam...

Adem

Ja hast eh recht Meryemcim!

Ama adaemade kardesim oldumu simdi yani nedemek gercek hakki kavriyamiyoruz?? Neyse ya isler iyice karsdi! Bosverelimgitsin!

Aber das heißt noch lange nicht das wir( yani Meryem und ich) aufgeben!! :-D Dimi Meryemcim ;-)

Yusuf abide mübarek ne güzel girdi hemen konuya hemen ademade kardesini destekledi öyle birden bire!

:-) War schon lustig yani!

Ähm... ben o manada dememistim...

Yani kadinlar cok duygusal, bu tabiiki cok güzel bisey! Ama yinede bu asiri duygusallik kadinlarin yönetici kimligini yikiyor.

Anlatabiliyormuyum? Nichts gegen Frauen... Ich gebe zu, die sind sogar öfters vernünftiger als Männer...

Yaa... yine 2 ye 1'e dönüstü. Yusuf Abi nerdesin??

Tamam o zaman bu konuyu kapatalim... Ama o zaman bi konu acalim, hem eglenceli hemde bilinclendirici ve düsündürücü bir konu olsun...

Hmm...

Ben düsünüyorum, bi fikriniz varmi? Fikri olan yazsin lütfen...

Selam...

Adem

@ ademade...

Yaa bana abi demeseniz daha iyi olur...cünkü yasim 18 profil bilgilerimden ´de görüldügü gibi... :-)

Tahminimce yasca benden büyüksün..

bu stand -up olayini benim ciddi ciddi düsünmem lazim galiba.... :idee:

yaaa ailede kepce kulakli kel kafali cins sakalli biride yok ki cem yilmaza benzeyen gidip sorasin..:)

veya siz hic gördünüz mü gazetede yazdigini söyle birseyin:

Kel kafali , kepce kulakli, ingilizce bilen, bilgisayar kullanabilen acil Stand Upci araniyor diye bi haber...:)

yani bizim isimiz zor... :jo:

@ alle

Yaa herkes kendi Profil bilgilerini adam gibi yapsa , böyle bi sorun yasanmiyacak aslinda..yani Sirf nickname yapacaginiza yasinizi...cinsiyetinizi...vs. bunun gibi önemli bilgileride yazsa millet..böyle ufak tefek yanlis analsilmalarda olmaz...!!

VeSSelam

@ Renanur abla....

Das war doch nur als SCHÄRZ gemeint.... :nonono:

ama bildigim kadariyla kadinlarin hassas olduklari icin Islamda mahkeme huzurunda sadece tek bayanin Sahitligi gecerli kabul edilmiyor...onun icin mecburi 2 tane kadin sahit lazim...:)

yani sebepi kadinlar bazi durumlarda HISSI davrandiklari icin bu böyle..ben bunun örnegini Annem de görmüstüm bikeresinde...yani kadinlar bazi zamanlarda bazi konularda Mantikla degil Hisssi davrandiklari icin islamda bu böyle bildigim kadariyla......

bende buna Biaen bu islami kanunu bu forumda ki yazilara uyarladim...ama tabiki mecazi anlamda...siz olayi tahminimce yaaa fazla abartiniz yada yanlis anladiniz...Sül -cü Lisan ettisem AF ola.. :-(

tabi bu erkeklerin mahkemede daima hakli olacaklari anlamina gelmez hicbir zaman....

ama yinede 2 kadin anca 1 ERKEK.... :freu: :lol: :-p

not: Bu Yasayi biz koymadik ....zaten hep vardi...:)

VeSSELAM

@ Levent abi...yani sevgili adminstratörümüz....:)

Sizleri tekrar ciddiyete davet ediyorum.

Insanlarin FIKIR ve DÜSÜNCE özgürlükleri kisitlanamaz....

Bunu sen benden daha iyi bilmen gerekir....ki zaten Biz ciddi konulara deginiyoruz..her ne kadar uslübümüz komik olsada.... :freu: :idee: ;-)

VeSSelam

Yusuf abi ben kesinlikle kizmadim yani yanlis diye birseyde söylemedim, ilk defa duydugum icin bana biraz garip geldi o yüzden öyle sordum!

Bana ayrica bidaha anlattign icin cok tesekkür ederim!

(ama yinede 2 kadin anca 1 ERKEK....) Ben bunu ciddiye almiyorum :-D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Böyle espirili konularda olmasa burasi cok sIkIci olur ya!

Bende ademade kardesime katiliyorum ayrica yani deyisik konular bulalim!

Vesselam...

hehehe ich lach micht tod :lol: ben burda gercekten cem yilmaza rakip olabilecek birisini görüyorum :-D

huri nuri derken nerelere geldik arkadaslar yaaa, bi bakin :D

rananur kardes ich wollt eigentlich aufgeben und den sieg den jungs überlassen um zu zeigen das wir ja sooo bescheiden und großzügig sind dies denn jungen herren hier im misawaforum zu gönnen! :-):-D:-):-D

gercekten ademade kardesin dedigi gibi acalim söyle dogru düzgün bi konu ve ciddi bi sekilde( tabi arada muziblik olmak üzere) konusalim ;-) yalniz benim aklima suanda bisey gelmior :-(

peaceee meryyyy

Söyle bisey yapsak...

Az kalsin tüm "Witz"lerin bir manasi oluyor (istisnalari gecelim...)

Mesela Nasreddin Hocaninkiler felan.

Simdi bir Witz atalim ortaya, ve onu herkes kendi Fantazisine göre yorumlasin... Bakalim bu sekilde belki bi sohbete dalariz.

Ve o derin sohbet denizinde balik gibi yüzeriz insallah.

Eeh? Biliyorum cok iyi bir fikir degil, siz ne dersiniz?

Selam.

SeLam tüm Misawa Mücahidlerine.. :-)

@ Renanur abla...

Kizmadigina sevindim cünkü amacim burda milleti rencide etmek degil asla..olaya sadece biraz renk katmak...tabi renk katarken dogrulara deyinmek de gerekir....inandigim nokta bunu da basariyoruz....yani konudan sapma gibi birsey yok aslinda...ama tabi bu gibi espirili seyler aslinda burda konusulmassa cok daha iyi.....

hatta yazdiklarim komik olmasin diye yazarken Müslüm Gürses, Orhan Gencebay felan dinliyorum ama ne yapayim ortaya yinede böyle traji komik seyler cikiyor... :-) ;-)

@ Mery hanim

ich wollt eigentlich aufgeben und den sieg den jungs überlassen um zu zeigen das wir ja sooo bescheiden und großzügig sind dies denn jungen herren hier im misawaforum zu gönnen

Allah razi olsun...ne kadar mütevazi bir hanimsinsiniz.... ;-)

böyle mütavazilik anca Türk filimlerinde görülür... :freu: :read: :jo:

@ ademade

abicim fikir güzel bence...yeni bi böülüm acilmali bence espriler ve dumur olaylarla ilgili....böylelelikle tartisdigimiz konu belli olur...:)

@ alle

yaaa herkes kendi profilinde GEBURTSDATUM yazan yere kendi dogum tarihini yazarsa...burda bosu bosuna kimseye ABi veya ABLA dememis oluruz hic degilse...yani yazilarimiz da ona göre sekil alir hem....20 yasinda ki bir insana yazilacak sey var 45 yasindaki bir insana yazilacak sey var dimi...

bana sadece YUSUF demeniz yeterli yasim 18.....

abi , amca. dayioglu, hemso, birader gibi kavramlar da ortadan kalkmis olur ......ama illede demek istiyorum diyorsaniz....tabi size kalmis birsey...

Istemeden yanlis birseyler yazdiysam I m SORRY VALLA.... :'(

VeSSeLam

also ademade kardesin fikri süper bence :-D

was die sache mit den infos im profil angeht bin ich nicht so dafür , herkez birbirine kardes dese bu anrede problemi ortadan kalkar bence,dimi kardesler?? :-D:-D

peace mery

Bencede Ademade kardesimin fikri süper hem güleriz hemde ögreniriz :biggt:

Bencede Herkez birbirine kardes dese hos olur bunu istememe nedenini Meryem kardesim biliyor ya neyse önemli bisey deyil ;-)

Ve ayrica lüttffeeeennn bana abla demeyiin :-( tamam kardesim var ama olsun genede Rananur hanimda olmasin lüüttffeeennn o zamanda cok resmii oluyo hic hoslanmiyom yani! En iyisi ya tek ismimle hitab etmeniz yada kardesim demeniz :-)

Ve ayrica ben öyle kolay kolay alinan bi insan deyilim yani iciniz rahat olsun ;-)

Vesselam...

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...