Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Webmaster abi, söylediklerin dogru olabilir, bu site hic bir kitleye özel degil, bunun farkindayiz bazilarimiz, lakin forumda "risale-sözleri" oldugundan bazi kardesler buranin "nurcularin" sitesi olarak nitelendiriyorlar, dogrumu bu? yanlis. öyle olmus olsa bile ne fark eder? hic birsey...ama bunlar gercekler.

rasyonel cevaplar vermeye calistim. Kimse cevap vermedigi icin belki yük bana bindi ondandir. Keske daha cok yazan olsaydida ben sussaydim.

:selam:

Alo üzerime aliniyorum ha!

yazdikya, adamlarin yazilarini okuyamadim hepsi sifreli geliyor, diye.

sirf yükü sana hepten birakmamak icin maydonozluk yaptim abi.

gerci adam hic takmadi ama... daha fazla yazmak icin önce mevzuyu anlamak lazim, oda bende yoktu.

Webmaster abi, söylediklerin dogru olabilir, bu site hic bir kitleye özel degil, bunun farkindayiz bazilarimiz, lakin forumda "risale-sözleri" oldugundan bazi kardesler buranin "nurcularin" sitesi olarak nitelendiriyorlar, dogrumu bu? yanlis. öyle olmus olsa bile ne fark eder? hic birsey...ama bunlar gercekler.

haklisin tabiki. Fakat mesela birisi bir istek yapsa, misal olarak Gazali bölüme, hemen acabiliriz. O blümede Gazalinin tüm kitaplari yavas yavas eklenir. Hedefimiz bir "cyber-kütüphane" ;)

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...