Jump to content
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Recommended Posts

Webmaster abi, söylediklerin dogru olabilir, bu site hic bir kitleye özel degil, bunun farkindayiz bazilarimiz, lakin forumda "risale-sözleri" oldugundan bazi kardesler buranin "nurcularin" sitesi olarak nitelendiriyorlar, dogrumu bu? yanlis. öyle olmus olsa bile ne fark eder? hic birsey...ama bunlar gercekler.

rasyonel cevaplar vermeye calistim. Kimse cevap vermedigi icin belki yük bana bindi ondandir. Keske daha cok yazan olsaydida ben sussaydim.

:selam:

Alo üzerime aliniyorum ha!

yazdikya, adamlarin yazilarini okuyamadim hepsi sifreli geliyor, diye.

sirf yükü sana hepten birakmamak icin maydonozluk yaptim abi.

gerci adam hic takmadi ama... daha fazla yazmak icin önce mevzuyu anlamak lazim, oda bende yoktu.

@ legent killerin dedigi gibi sizi menfihareketler sizi

siz gercek nur talebesi olsaydiniz uhuvvetin düsütüruna riayet ederdiniz "Adâvet etmek istersen, kalbindeki adâvete adâvet et" ve bu pis adavetten siz icinde yüzüyorsunuz hic haberiniz yok...

Webmaster abi, söylediklerin dogru olabilir, bu site hic bir kitleye özel degil, bunun farkindayiz bazilarimiz, lakin forumda "risale-sözleri" oldugundan bazi kardesler buranin "nurcularin" sitesi olarak nitelendiriyorlar, dogrumu bu? yanlis. öyle olmus olsa bile ne fark eder? hic birsey...ama bunlar gercekler.

haklisin tabiki. Fakat mesela birisi bir istek yapsa, misal olarak Gazali bölüme, hemen acabiliriz. O blümede Gazalinin tüm kitaplari yavas yavas eklenir. Hedefimiz bir "cyber-kütüphane" ;)