Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

• Antworten 82
  • Erstellt
  • Letzte Antwort

Top-Benutzer in diesem Thema

Top-Benutzer in diesem Thema

@efsane

actim ama bakamadim??

vallahi "iyi kullaniyorsunuz" diyenlere cok tesekkür ederim :-D

evet belki bu konullar gereksiz ama hep gerekli seylermi konusmak lazim?

bazende gereksiz konusmamiz gerekki stress atalim :lol:

normal hayatimizdada hep gerekli ve luzumlu seyleri konusmuyoruz herhalde..???

En güzel arabayi kullanan benim :freu::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ben izledim ve söylemek istediklerim sunlar: Ve simdi Erkeklerde iyi okusunlar olurmu?

Efsane kardesimizin bize izlettirdigini ben aciklamak istiyorum söyle:

1. Kadin hem ise gider hemde eve geldimi evin isini yapar, ama Erkek ne yapar ise gider eve geldimide yemegini yer sonra televizyonun basina gecer ve orda uyuklamaya baslar. Tamam yorulmus olabilir ama bu durumda genede Kadin daha caliskandir.

2. Kadinlar Erkeklerden daha fazla duygularini yasarlar yani daha duygusallardir mesela Babalar Anneler kadar sefkatli olamazlar yani bu yaratilisdan gelen bisey. Yani gene elestirilecek bisey yok.

3. Erkekler evine bi Kadin kadar bagli olmadigi icin dünyayi gezip gelebilir ama Kadinin büyük görevlerinden biride Evinin isi oldugu icin mecburen evine bagli kalir. Anladigim kadariyla burdada kadinin bi hatasi yok.

4. Simdi su zamanlama isine gelince, bu insanina göre degisir, ne her Kadin zamansizdir nede her Erkek zamanli dir yani bu degise bilir.

5. Simdide su esya isine gelelim, Kadinin ihtiyaclari bi erkekden daha fazlaoldugu icin erkekden belki bir veya iki bavul veya canta fazla alabilir, yanliz bu izledigimizdekinde baya bi abartmislardi.

6. Bi kadin icin alis veris gezme demektir yani hem gezer herseye bakar begendigini alir. Ama erkekler gezmeyi sevmiyolar demekki ihtiyaclari neyse onu gidip aliyorlar ve is orda bitiyo. Bu bi tür kadinin hobby si olabilir. Bende cok severim hem gezip hem alisveris yapmayi.

Insallah aciklik getirmisimdir bu konuya! ;-)

Aslinda bu konunun pek araba kullanmakla bi ilgisi yok ama neyssseh!

Ben üzerime düsen görevi yaptim ya o bana yeter ;-) :-D

Vesselam...

Bencede arabayla bi ilgisi yok...

Bu Thread iyice bi Kadinmi daha iyi, Erkekmi daha iyi Threadi olmaya basladi, bence bunu önlemek lazim, cünkü caiz degil, Ikiside Allahin (c.c.) kullari! Yani o daha iyi bu daha kötü olmaz.

Ama bu Threadde olmasi lazim oldugu gibi, Yetenekleri tartismada zarar yok sanirim.

Bence Yetenek konusunda kalacaksak, devam, yoksa tamam arkadaslar.

ya tamam, cok cabuk kiziyorsunuz siz de ha, birazcik isin icine espiri katalim dedik, abarttiniz... sustum iste. Herkesin kendine göre düsünceleri var. Birbirinizin düsüncelerini degistirmeyi ugrasmayin, birbirinizin düsüncelerine respekt gösterin o kadar. ben diyorum kadinlar araba kullanirken cok cabuk dikkat dagitirlar. Grazda nerdeyse kadinin yüzünden kaza yapiyordum. kadin bir de utanmadan bana bagiriyor o kadar haksiz sekilde....

@EFsane

ama ne yalan söylim buda kizilmiyacak bi durum degil! Sorry aber ist so! Ok hab eh respekt! Ama herseyin bi siniri var demi ? Vende simdi kalkip erkekleri kötüleyecak olsam ohooooo sürüsüyle sey yazilir buraya! Herkez hatali olabilir ama bunu böyle ortaya dökmek ve bi konu haline getirmeye hic gerek yok!

Kirdiysam üzdüysem özürdilerim!

Vesselam :-)

@ademade

hersey ortada diye düsünüyorum bidaha buraya yazmama gerek yok! ;-) Merak etmeyin ama sakin ben feminist filan degilim hatta beni taniyanlar iyi bilir erkekleri cok savundugum olmusdur, ama ne yapalim yeri geldimide haliyle kadinlarida korumak gerekiyo ;-)

@EFsane

kimseyi kirip üzmediysem ne mutlu bana! Ayrica ben unuttum bile bu konuyu yani üzerinde durmuyorum ok. Ayrica namus meselesi filanda olmadi yani! ;-)

@ Rananur

Drag = Iki üc tane ergenlik cagina girmis genc arabalariyla bir araya gelir. Bir tanesi, sanki ona vahiy inmis gibi hareket ederek: DRAG yapmamiz laziiimmmmm. der. Öteki de ona: Vakti Geldi mi? diye sorar. O da Geldiiiiiii! der. Sonra bunlar otoban gibi düz bir yol bulurlar. Ve arabalarnini ayni cizgi üstüne getirirler. Sonra Lambanin yesil olmasiyla bu gencler gaza yüklenirler. Amac dogru zamanda dogru devirde Vites Atarak hizlanmak ve digerini sollamak. Logischer weise > kim daha önce ziellinie yi gecerse o kazanir. Onun arabasi en hizli secilir

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...