Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Tamam da arkadaslar burasi Chat odasi degil ki.

Hakkinizi helal edin, sizi anliyorum, fakat burada simdiye kadar yazilan yazilari bir bakin.

Gercekten cok faydali sorular, cevaplar. Hele almanca bölümünde cok süper tartismalar yapilmis almanlarla.

Gerci bende bu foruma gec geldim, ama diger sayfalara, yani forumlara benzemedigi belli. Burasi bence diger forumlardan cok cok daha ciddi.

Mesela benim sorum olunca buraya yaziyorum, cünkü diger forumlarda apuk sapuk cevaplar geliyor. Burada insanlarin cevaplara ciddi emek verdigini gördüm.

Yani diger forumlarda "gir gir" yapmayi bende severim ;) ama burada cesaret edemem, cünkü bozmak istemem. Biraz entellektüel bir forum gibi geldi bana. "Levent" ve "Webmaster" galiba kibarca söylemeye calismislardi bunu.. bir zaman önce, bende geri cekilmistim.

Ama söyle düsünün, "gir gir" yapilan sayfalarda sorulariniza sapik sapik cevaplar geliyor... burada öyle degil.

@ Sahra kardes

Tamam burda genelde Cidii konular masaya yatiriliyor ama bu demek degildir ki Müslümanlar hic espiri yapmaz...daima ciddi olur.

ki zaten biz konulari CIDDI bi sekilde ele aliyoruz...yani simdiye kadar hic bir soru cevapsiz birakilmadi..birakilmazda....!!!

yapilan bir kac saka dan daha dogrusu Latifeden MISAWA..o Sadeligini kaybetmez....cünkü burda yazi yazan insanlarin karekterleri az cok belli.....

Ve dikkatini cekerim biz GIR GIR yapmiyoruz , yazilara sadece bir tebessüm ekliyoruz,oda cok nadirattan.... :jo: :idee:

eger Ilmi hic birsey konulumasa sirf abuk sabuk konulara deginilse..haklisin diyicem...ama durum acik ve net bi sekilde ortada.

Bi ara dikkat ettim baya Monoton geciyordu forum..ne bi soru soran ne bi

yazi yazan vardi...yani Ciddiyet kavramini iyice bi düsünmek gerek acaba Ciddi ne demek ????

Niyetinin iyi oldugunu biliyorum bundan süphem yok ama olaya bakis acin yanlis bence.... :'(

Unutmayin bir MÜSLÜMAN yeri geldiginde TEBESSÜM edebilir.... ;-)

@ Renanur kardes

Valla senin ne yaptigini ??? sucunun ne oldugunu anlamis degilim???

Su anda otada bi Susurluk olayi var....

Suclular belli ama suclari belli degil... ;-)

@ Alle

Konulara cevap yazarken ,biraz latife dolu bi yaklasimla yaklasmanin neresi yanlis anlamis degilim :unglaublich:

ama yok ille burda Camii Muhabbeti yapilsin...espiri olmadan....diyorsaniz

sizin bileceginiz is.

ki zaten ciddi bi forum yeterince degil mi burasi?

hem espirilerin cogu Türkce yapildigindan dolayi bi Zarar söz konusu degil.

Vesselam

@Yusuf

Bosver Yusuf kardesim ya! Ne yapalim, istenmiyorsa bende bisey yazmam. Nur Ich versteh das nicht! Ne yazdimki yani!

@All

Arkadaslar önceki seferde dedigim gibi benim asla kötü bi niyetim yokdu! Ne gir gir nede sacmalik yazmadim! Eyer yazdiysam söyleyin!

Ama neyse ben artik daha kolay kolay bi konu acacagimi sanmiyorum!

Sadece ortalik birazdaha yumusasin diye biseyler yazdim ve bunuda hata olarak görenler varsa affetsinler! Ama benim niyetim alsa kötü birsey yapmak deyildi!

Ve bana birisi söyliyebilirmi yazdiklarimdan YANLIS veya KÖTÜ olan neydi? Ben hatalarimdan ögrenen bi insanim ve bundanda bisey ögrenmek istiyorum!

@Rananur ve Yusuf

Kardeslerim, yanlis anlamayin. Ben aslinda yazmayacaktim. Ama artik zamani geldi herhalde. Arkadaslarin kizdigi nokta, burayi biraz MSN havasina cevirmeniz. Kimse tartismaniza karsi cikmiyor. Espride yapabilirsiniz. Ama helal dairede olmali. Bazi seyler (özellikle bu thread´de) dogru degil bence. Günah olmasada, sanki o yola giden bir koku vardi. Ama diger actiginiz bölümler öyle degil. Onlar iyi. Yani her yaptiginiz kötü degil ;) ama bu "thread" acikcasi biraz abartilmis. Ama yine siz bilirsiniz. Ben zaten Foruma sadece sorum olunca giriyorum.

@ Thai kardesim....ve diger abartanlar.. ;-)

Eger dedigin gibi daha cok MSN muhabbeti olsa senden önce Webmaster konuyu silerdi bence....tabi silmeden önce mantikli bi izahi olurduda...

hem Helal Dairesi cercevesinin disina cikan hangi söz oldu ki simdiye kadar??

Recep Tayip Erdoganin bi sözünü hatirlatmak istiyorum:

Müddei Idaasini Ispatlamakla mükelleftir,

Ispatlayamadigi takdirde_____ (orasi malum)

bence 1000 defa ayni seyleri söylemekle asil Siz abartiyorsunuz olayi....

bu ,,thread `` bi Istisna...ve bilemenz gerekirki

ISTISNALAR KAIDEYI BOZMAZ.

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...