Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Türkiye'yi bekleyen eþcinsel tehlike

Þarkýcý Fatih Ürek’in Savaþ Ay’a verdiði röportajda ‘ben aslýnda delikanlý ve Dadaþým, aslýma döndüm’ açýklamalarýndan yola çýkarak eþcinselliðin tarifini yapan Prof. Nevzat Tarhan, Moral FM’de Hayata Dair programýnda ilginç saptamalarda bulundu.

“FATÝH ÜREK’ÝN DELÝKANLILIK TARÝFÝNÝ CÝDDÝYE ALIYORUM”

Programda daha önce efeminen ve eþcinsel çaðrýþýmlar yapan Ürek’in, delikanlýlýk tarifini ciddiye aldýðýný ifade eden Ünlü Psikiyatr, “Burada ‘Delikanlýlýk benim gerçek kiþiliðim. Birçok insanla iþ yaparken görüyorum çoðunluðu öyle deðil’ diyor. Delikanlýlýk söz verince tutmak ve yalan söylemek olarak ifade ederken, hakkýný yedirtmediðinden ve ailesine bakmaktan bahsediyor.’ diye konuþtu.

Prof. Dr. Tarhan, eþcinselliðin cinsel yönelim ve sapma olduðunu halka anlattýðý için bazý gruplar tarafýndan ‘hormonlu domates’ ödülüne layýk görüldüðünü söyledi.

EÞCÝNSEL LOBÝLER NEDEN DESTEKLENÝR?

Eþcinsel yaþama destek veren aþýrý derecede güçlü bir lobinin AB tarafýndan da desteklendiðine vurgu yapan Tarhan, konuþmasýnýn devamýnda Türkiye’yi gelecekte bekleyen tehlike konusunda halkýmýzý þöyle uyardý:

“Eþcinsel yaþama destek veren aþýrý derecede güçlü bir lobi var. AB tarafýndan desteklenen bu lobiler ülkemizde eþcinsellerin rahatça yaþamasý evlenmesi ve çocuk sahibi olmasý konusunda mücadele ediyor. Bu tarz bir yaþamý eleþtiren ve saðlýklý bulmayan kiþileri eleþtirerek baský uyguluyorlar.

DÜNYAYI BEKLEYEN EÞCÝNSEL TEHLÝKE

“Eðer eþcinsel gruplarýn destekledikleri evlilikler olsa bir süre sonra dünyada insan nüfusu tükenme noktasýna gelirdi. Bu nedenle onlara evlat edinme hakkýnýn verilmemesi gerektiðini her platformda ifade etme görevini gerçekleþtirmemiz gerekir.”

“Eþcinselliði bir kimlik olarak normal kabul eden kiþilere karþý doðru olaný söylemezsek vebal altýnda kalýrýz. Bu nedenle eþcinselliðin insanýn doðal bir þey olmadýðýný ve sosyal öðrenmeyle arttýðýný rahatlýkla söyleyebiliriz.

“EÞCÝNSELLÝKTE ÇEVRE FAKTÖRÜ ÖN PLANDADIR”

“Ayrýca homoseksüellikle ilgili bir gen tanýmlanmamýþtýr. Bu tarz kiþiler yetiþtirme tarzý teyze ve ablalar arasýnda olan kiþiler arasýnda çýkýyor. Erkek çocuk ailede rol model olmayýnca annesi de erkekleri sevmiyorsa böyle durumlar meydana geliyor. Diðer bir taraftan da bazý hormonel yapýlar anne babadan çocuða geçmez. Çevresel etkenler nedeniyle erkek kadýn gibi davranýyor. Eþcinsellik týpký pedofili gibi bir sapmadýr. Bunun nasýl bir geni yoksa insanýn doðasýna uymayan bu durumunda DNA’da yeri yoktur.”

Moralhaber.Net, 27.07.2009

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...