Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

• Antworten 455
  • Erstellt
  • Letzte Antwort

Top-Benutzer in diesem Thema

Abi birsey diyicem: Bu hüsnüye karsi bence Polat ve digerleri cok haksizlik yapiyorlar. Polatin mesela davranisi hic örnek bir davranis deyildi. Adami cok kötü azarladi limana geciktikleri icin. Halbuki hüsnü olamazsa hic gidemeyeceklerdi.

Ne bileyim Polat bazen cok gicik bir adam olabiliyor. Sempatisini kaybetti sanki. Eski bölümleri hatirliyorum (cakirla mesela), sanki ozamanlari dahami insafliydi ne?! Bilmem yoksa banami öyle geliyor?

Cakir dedimde, cakir gibi bir delikanli Kurtlar Vadisine bir daha gelmez! ;-)

Polatin karizmasina bak: Sabahlari annesinin sözünden cikamiyor, aksamlari adam kesiyor :lachen:

Eh ne yapsinlar, Memati birini buldu, Abdulheyin iside tamam, Halo hatta Baba bile olacak, Polata en kisa zamanda bir es lazim. Onuda senaryonun arasina SIkistirdilar. ;-)

Polatin karizmasina bak: Sabahlari annesinin sözünden cikamiyor, aksamlari adam kesiyor :lachen:

Eh ne yapsinlar, Memati birini buldu, Abdulheyin iside tamam, Halo hatta Baba bile olacak, Polata en kisa zamanda bir es lazim. Onuda senaryonun arasina SIkistirdilar. ;-)

Ama Ihtiyarlara söz vermedimi evlenmiyecegine dair? Ne oldu o is?

Bence Nazife Ana Iskender icin calisiyor. Adami everecekki, catismaya felan cikamasin. :-D

ne fikir. bakarsin bide dogru cikar :D

Ama biraz ask filmine döndü gibi. yönetmen mi asik oldu da bilmiyiorum ki.

filim biterken, eyvah ölcek ölmicekmi meselesiydi, simdi asik olcak mi olmicakmi, gecenki bölümden buyana. filmin sonunda, muronun hali degil abdulheyin askini merak ediliyor. ne sacma...

eyvah ölcek ölmicekmi meselesiydi, simdi asik olcak mi olmicakmi,

Eh iyi artik. Esimle bundan sonra dizi kavgasi etmemize gerek kalmadi. Beraber Kurtlar vadisine bakariz olur biter. ;-)

Polat, Halo Ibrahim, Memati, Abdulhey derken kadin dizilerinide gecti bunlar.

Hey gidi eski kurtlar vadisi! Ne oldu sana?! :-(

dün oynamadi. 6 Hafta oynamayacak. Yeni Kanal bulununcaya kadar.

Bence DOST TV alsin ;) Hatte Ömer Babaya sohbet programi versinler, tüm mafya babalari programa konuk olarak katilsinlar ve "günah cikarsinlar" :lachen:

:lachen:

ben saka yaptim, ama program gercek oldu. Bugün Ihsan Atasoy Dost TVD konugu rusyada yasayan bir müslümandi. Rus Mafia babasinin nasil müslüman oldugunu anlatti ;)

----------------

Ayrica:

http://www.taraflihaber.com/news_images/656618545.jpg

Yýllardýr dublaj yapan tiyatrocu Umut Tabak bu sýralar 'Kurtlar Vadisi'ndeki Polat baþta olmak üzere dizilerdeki pek çok baþrol oyuncusunu seslendiriyor.

TÜM BAÞROLLERÝ O KONUÞUYOR

Tabak 29 yaþýnda genç bir tiyatrocu. “Kurtlar Vadisi”nin baþrol oyuncusu Polat Alemdar (Necati Þaþmaz) ise yýllardýr onun sesiyle konuþuyor. Ayrýca “Dudaktan Kalbe”deki Hüseyin Kenan (Burak Hakký), “Gümüþ”teki Mehmet (Kývanç Tatlýtuð), “Adanalý”daki Maraz Ali (Mehmet Akif Alakurt), “Doktorlar”daki Levent (Kutsi) ve “Genco”daki Genco da seslerini Umut Tabak’a borçlu.

Genç tiyatrocu baþrolleri öylesine “kapmýþ” ki, animasyon filmi “Fare Þehri”nde baþroldeki fare Roddy’yi bile o seslendirmiþ. Çok yoðun bir hayatý var. Pek çok film ve dizide seslendirme yapmanýn yaný sýra, Galata’daki Tiyatro-Z’de oyunculuk da yapýyor, hatta þu sýralar 19-20 Aralýk’ta sahneleyecekleri “TempOdyssey-Küçük Genny Efsanesi” adlý oyuna hazýrlanýyor..

ÝÞÝ NASIL ALDI?

Kurtlar Vadisi'ndeki iþi nasýl aldýðýný ise þöyle anlatýyor:

"Bir arkadaþým beni seslendirme yönetmeni Ersin Sanver ile tanýþtýrdý ve tavsiyesi üzerine “Melek” dizisinde Saruhan Hünel’i seslendirdim. Bu benim ilk baþrolümdü. “Kurtlar Vadisi”ni o zamanlar izliyor ve “Necati Þaþmaz’ý keþke seslendirsem” diye düþünüyordum. Dizinin ikinci sezonunda ise rol bir þekilde bana geldi. “Kurtlar Vadisi Terör” ve “Kurtlar Vadisi Pusu”da da Polat’ý ben seslendiriyorum.

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...