Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

• Antworten 1,5Tsd
  • Erstellt
  • Letzte Antwort

Top-Benutzer in diesem Thema

@ Sahra

Okumadim degil. Okudum. Sen onu bana söyleyene kadar ben öyle birsey dumamistim sarkinin icinde. hatta sen söyledikten sonra bile duymadim. ben sarkilari süzerek dinledigimi söyliyeyim sana. yoksa dinledigim bushido sarkilari da o kadar iyi degil yani... ama yine de Allah razi olsun. bir de insanlarin ne dinledigine degil, nasil dinledigine bakmak lazim. bence...

@ amira

bunula ne demek istedin? anlamadim

"Yinede: Su kara listedeki sarkilari cok seviyorsun bence"

Asli - Sen de Unut

Asli - Artik sevgilim degilsin

@efsane

Kardes, kimse senin dinledigin sarkilara bir sey demiyor. Istedigini dinle. Fakat Forumlarin diger bölümlerinde imandan, risaleden veya ihlasdan bahsediyorsun, sonrada burada en büyük günah olan sirk icerikli bir sarki yaziyorsun. adam sarkisinda Kiza tapmaktan bahsediyor. Sen bunu hangi niyetli dinlersen dinle, hakikat ortada.

Onun icin bende biraz sasirdim, yanlis anlama yani. Yoksa ne dinlersen dinle, bize ne ;-)

Kara Listeye muhakkak bir göz at :-D

@efsane

merak etme degerli kardesim. Yazdigini cok iyi okudum. Fakat son cümlende "Nasil dinlendigine bakilmali" yazmissin. Bu kelime yalnis anlasilabilir diye sana yazdim. Mesela onu okuyan bir genc söyle düsünebilir: "Tamam dinledigim sarki isyankar olabilir. Fakat ben öyle dinlemiyorum." Sen belki böyle demek istemedin, fakat öyle anlasilabilir. Unutma bu umuma acik bir sayfa.

Ikincisi: kim itta etti kadin sesinin külliyen haram oldugunu?? Kara Listede böyle bir sey yazmiyor.

Insanlar varki...gözleri harami görmez artik, cünkü dogrudan baska birsey görmez..

Insanlar varki...dilinden haram dökülmez, cünkü dilinden hic ona yakin birsey bile cikmamis..

Insanlar varki...harami duymaz, cünkü algilamaz bile...

Bunlar herkeze nasip olmaz tabi...

eger müzigin bir kismi caiz degilse o kismini keselim lütfen eger yinede dinelemk istiyorsaniz.

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...