Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

Degerli kardesim Efsane,

burada kimsenin maksadi seni kirmak degildi. Lütfen senden ricam, elini vicdanina koy ve sunlari düsün:

Burasi bir Islami site. Buraya gelenlerin cogu bilgi almak icin geliyor. Ayrica yazan az, ama okuyan cok fazla. Ve biz böyle bir yerde sirk ve isyan icerikli sarkilar yazarsak, bu nasil bir etki yapar sence?

Tamam bu seni etkilemeye bilir, ama sadece 1 insan bile bundan etkilense, bizim icin zarardir. Hem sen ayni sarkiyi Amira ve Sahradan "dikkat" uyarilari geldigi halde tam 3 kere yazmissin.

Onun icin seker kardesim. Ben sahsen senin yazilarini cok begenerek okuyorum. Ve devaminida bekliyorum. Fakat böyle olmasini istemiyorum.

Ayrica ATA ve Ademade kardes. Ne ben, nede diger arkadaslar (Amira, Sahra, Talebe, Yakuza) kimseye bir sey, dinleme, demede. Sadece yazdiklarimiza dikkat edelim dedik.

Hakkinizi helal edin...

suan dinliyorum: Tevbe Duasi

• Antworten 1,5Tsd
  • Erstellt
  • Letzte Antwort

Top-Benutzer in diesem Thema

Arkadaslar, Kimin hakli oldugu önemli deyil. Mühim olan kardesler arasindaki muhabbetin tekrar geri dönmesi. Onun icin Allah rizasi icin özellikle hakli olanlarin susmasini ve haklarindan feragat etmesini rica ediyorum. Eger daha yazacaklariniz varsa lütfen özel mesaj olarak yazin.

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...