Zum Inhalt springen
Qries Qries Qries Qries Qries Qries

Empfohlene Beiträge

• Antworten 1,5Tsd
  • Erstellt
  • Letzte Antwort

Top-Benutzer in diesem Thema

Ya arkadaslar herkezi birakin kendi haline, bence siz hepiniz neyin haram neyin helal ldugunu iyi biliyorsunuz! Ben bundan emiinim, yani bosu bosuna konuyu uzatipda birbirinizi kirmayin, deymez bi sarki icin ya ;-)

Anladigima göre konu zaten kapanmis, fakat Efsane yine inadiyla ayni sarkiyi yazmis ve bana kalsa burdaki kardeslere hakaret etmis. Ondan susupda kalamam. Yazmam lazimdi.

Sanki dünyada baska sarki kalmamis.

Arkadaslar... ya sizler burda siradan bir forumda yazismiyorsunuz. birbirinizi kirmayi birakin yoksa kötü seyler ola bilir ona göre. hemen benim bu yaziyi okudukdan sonra birbirinizle helallesiyorsunuz yoksa atlarim ortaya görürsünüz o zaman ( 95 kg birden önünüze düsmesini istemiyorsunuzdur galiba ;-))

kirici laf okumak istemiyorum birdaha ona göre....ve bu konu kapanmisdir, duyan duyar, duymayan duymaz.. dinleyen dinler, dinlemeyen dinlemez. ben emininmki sizler hepiniz artik buna kendiniz karar vericek yas ve seviyeye ulasmissinizdir. kimse kimsenin üzerine gitmeyecek UNUTMAYIN!!! ( su mübarek gecede kizdiriyorsunuz beni...tövbe tövbe...)

@Talha

Tamam ben insanlarin en kötüsü olabilirim belki. Ama bana "ben hatasizim. ben yaparim. benim niyetim iyi" gibi seyleri nerde yazdigimi gösterirsen sevinirim. Buraya da yazma özgürlügümün oldugunu düsünüyorum, size sordum ben herseyi yazabilir miyim diye. siz de evet dediniz. ben de yaziyorum.

@ Talebe

Ben tapiyorum kelimesine normal demedim. onu da göster eger dediysem.

@ Yakuza

yasimi o kadar bilmek istiyorsan ikisini toplayip onu da 1,125 ile carparsan benim yasim cikiyor.

@Talha

ya bak. senin kast ettigin o mertebeye br insan yükselmesini basardiysa eger, ben eminimki o insan bunlara basa basa söyleyerek hava atmaz! degilmi? her insanin yazma sekli ve kelimeleri okuma sekli farklidir. neden böyle negativ düsünülüyor ben hala anlamadim.

bir siirin bile herkeze hitap eden ayri bir yüzü ola biliyor degilmi? eger bir isnanin yazis sekli bazilari icin kizma veya hakaret gibi geliyorsa, niye biraz hos ve güzel olarak görülmüyor? sonucda insan her zaman hosgörülü olmali... HER ZAMAN!!!tekrarliyorum...HER ZAMAN!!!

ya vallaha böylesine mübarek gecede beni kizdirdinizya...

kapatin bu konuyu, unutun, böyle birsey olmadi, birbirinizden KESINLIKLE özür dileyeceksiniz, helalleseceksiniz, eger gerekiyorsa burda yazilan seylerde silinsin bizim webmaster tarafindan...

bazi arkadaslarda atese körükle gitmesin lütfen, niye olayi yatistirma yerine iyice alevlendiriyorsunuzki? yakismiyor bu yapdiklariniz arkadaslar !yakismiyor...

@Yakuza

helallesdin, ama ardindan hemen yine kirici birseyler yazmissin... bu acaba helallesmek olarak sayila bilirmi?

@EFsane

lütfen sakin olalim, kirici laf yazmayalim. hatalar yapilmis ola bilinir, ama kesinlikle en kisa zamanda unutulmasi lazim...

:fightred: :away: :krank: :rolleyes:

Meine Meinung: Jeder darf hören was er/sie möchte! (Kulak onun degilmi ya)

Man muss es respektieren können, auch wenn man sehr dagegen ist!

Naja meine Mewinung zählt ja nicht viel, abe zumindest hört auf ATA, der hat es gut erklärt!

Was ich grad gehört habe (beim öffnen des Threads: Esref Ziya - Adini Aniyorum)

Was ich jetzt höre: Mustafa Cihat - Hamza Yürekliler!

@ata, ademade

Lütfen biraz insafli davranir. Kimse burada "Dinleme" demiyor. Saf zihinler bulanmasin diye "Yazma" deniliyor. Bu ikisi arasinda daglar fark var.

hem ben hakaretmi ettim. Konular hepsini okudum ve düsüncelerimi yazdim. Sizce birazcik objektif okusaniz? Efsane durmadan birilerine birseyler sokmaya calisiyor. Birazcik adalet lütfen...

Sana hakaret ettin diyen oldumu? Atese körükle gittin dedik sadece. düsüncelerini yaza bilirsin tabiki, ama insan kelimeleri dikkatli secmeyince yanlis anlasila biliyor tebiki.

Hem sence kime ne sokmaya calisiyorki EFsane?

Insanlarin Piskolojisi ve yapisi farklidir. Her insan ayni olamaz ve ayni olma ihtimalide cok cok azdir.Bazi insanlar en kücük seye alinirken bazilari ise sabir taslarini kisgandiracak sabir gösterir. Bir müslümanda bir sabir tasi gibi olmali. burdaki tüm arkadaslara gecerli bu! kücük birsey icin birbirimize bagirma, kizma, sinirlenme gibi seyler olmamali. biz burda islami bazda dostluk kurup birbirimiz ile bilgimizi paylasip Allah rizasini kazanmaya calismiyormuyuz? peki bu birbirimizin ufak kusurlarini büyültüp birbirimizi kirinca nasil olacak? ya lütfen arkadaslar sacmalamayalim!!!bitsin kapansin su konu artik....

Dein Kommentar

Du kannst jetzt schreiben und Dich später registrieren. Wenn Du ein Konto hast, melde Dich jetzt an, um unter Deinem Benutzernamen zu schreiben.

Gast
Auf dieses Thema antworten...

×   Du hast formatierten Text eingefügt.   Formatierung jetzt entfernen

Nur 75 Emojis sind erlaubt.

×   Dein Link wurde automatisch eingebettet.   Einbetten rückgängig machen und als Link darstellen

×   Dein vorheriger Inhalt wurde wiederhergestellt.   Editor leeren

×   Du kannst Bilder nicht direkt einfügen. Lade Bilder hoch oder lade sie von einer URL.

• Neu erstellen...